فرمانده کل ارتش:

امروز به یُمن وجود نهاد عقیدتی سیاسی برکات زیادی نصیب ارتش شده است

به گزارش نویدتهران،امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه 24 مهر، سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حضور در این سازمان گفت: امروز به یُمن وجود نهاد عقیدتی سیاسی برکات زیادی نصیب ارتش جمهوری اسلامی ایران شده است.
سرلشکر موسوی در این دیدار و در گفت و گویی که در استودیوی رادیو تلویزیونی این سازمان انجام شد، گفت: امروز به یُمن وجود نهاد عقیدتی سیاسی که از تدابیر و یادگارهای حضرت امام خمینی(ره) می باشد، نه تنها کارکنان پایور ما بلکه جوانانی که دو سال از بهترین روزهای زندگیشان را در نیروهای مسلح بعنوان پرسنل وظیفه می گذرانند نیز از برکات این سازمان بهره مند می شوند.
وی در ادامه افزود: اگر امروز لقب ارتش حزب الله از سوی ولی امر مسلمین به ارتش اعطا شده و ارتش ما به یک ارتش معنویت محور تبدیل شده است، همه از برکت وجود سازمان معظم و بزرگ عقیدتی سیاسی و روحانیون، مسئولین و کارکنان زحمتکش آن می باشد که در کنار فرماندهان و دیگر پرسنل ارتش باری بزرگ را در جهت ارتقای معنویت در ارتش بر دوش می کشند.
فرمانده کل ارتش همچنین گفت: با بررسی عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به خوبی درمی یابیم آنچه در ارتش ما در 38 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی رخ داده چیزی شبیه معجزه است و ارتش کاملاً وابسته را به ارتشی مقتدر، معنویت محور و خودکفا که فقط در جهت آرمان های انقلاب تلاش می کند تبدیل کرده است و من بعنوان فرمانده کل ارتش از تلاش روحانیون، فرماندهان، مسئولین و آحاد کارکنان این سازمان نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
امیر سرلشکر موسوی افزود: آنچه که ما باید به آن توجه کنیم این است که باوجود فعالیت های بسیار خوب عقیدتی سیاسی در به انجام رساندن وظایفی که بر عهده اش گذاشته شده، این نهایت کار نیست و توقع و خواست فرماندهی معظم کل قوا و رهبری انقلاب از مجموعه ارتش و عقیدتی سیاسی بیش از این است و ما باید دست در دست هم تلاش کنیم تدابیر و خواست های رهبری را به سرمنزل مقصود برسانیم.
وی در ادامه به طرح های تعالی محور سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مانند طرح “مصباح” اشاره کرد و افزود: با تعامل بسیار خوبی که بین سامانه فرماندهی و عقیدتی سیاسی وجود دارد و با طرح ها و برنامه های خوبی که سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جهت ارتقای سطح معنویت در آجا دارد، ان¬شاءالله برکات بیشتری از این سازمان نصیب کارکنان ارتش خواهد شد.
فرمانده کل ارتش در پایان گفت: همه ما باید تلاش کنیم ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نِصاب شایسته آن برسانیم. نِصابی که متناسب با آرمان های والای انقلاب اسلامی و تدابیر حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) باشد.