قالیباف در نطق پیش از دستور:

امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات خواهند ایستاد


به گزارش نویدتهران،رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی و اقدام تروریستی در افغانستان و شهادت دختران و کودکان بسیار، گفت: امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات ایستاده و در نهایت به پیروزی خواهند رسید.

محمدباقر قالیباف در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور، ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی و به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین به ویژه کودکان آن سرزمین، گفت: رژیم صهیونیستی هیچ مراعات حقوق بشر را نکرده و جنایات آنها را هر روز می بینیم لذا سوال اینجاست که حقوق بشر جهانی کجاست و چرا در مقابل اینگونه اقدامات سکوت می‌کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آنها مطمئن باشند امت اسلامی در مقابل این نسل‌کُشی‌ها ایستاده و می‌بینیم که از سرزمین غزه چگونه در برابر رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنند. سران کشورهای مرتجعی که دنبال عادی سازی روابط با چنین رژیم آدم کُشی هستند، بدانند امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات خواهند ایستاد و آنها به پیروزی خواهند رسید.

قالیباف تصریح کرد: اقدام تروریستی در کابل افغانستان که باعث شهادت تعداد زیادی از دختران و کودکان در مدرسه سید الشهدا شد را محکوم می‌کنم و عرض تسلیت و تعزیت به همه مسلمانان به ویژه مردم عزیز افغان و خانوداه محترم این شهدای عزیز و گرانقدر داریم.