الحاق تجهیزات نوین و بروز به ناوگان دریایی مرزبانی ناجا

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامي با بیان اینکه دعای خیر مردم و مرزنشینان بدرقه راه مرزبانان است، گفت: تجهيزات نوين و بروز به ناوگان مرزباني و حوزه دريايي ملحق شده که اميدواريم با آموزش‌هاي رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم، بهتر بتوانيم از مرزها حراست و حفاظت کنيم.

سردار “حسین اشتری” در حاشيه بازديد از یگان‌های درياباني چابهار در جمع خبرنگاران، گفت: مرزبانان جمهوري اسلامي ايران با روحيه انقلابي و جهادي شبانه‌روز در حال انجام خدمت و ماموريت هستند و ان‌شاءالله دعاي خير مردم و مرزنشینان بدرقه راه اين عزيزان باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با تشریح اهداف بازدید از مرزهاي خشکي و آبي استان سیستان و بلوچستان، افزود: بحمدالله همکاران بنده در مرزباني با آمادگي کامل حافظ امنيت مرزها بوده و مشغول خدمتگزاري و تأمین امنیت حریم مرزی ایران اسلامی هستند.

سردار اشتری ادامه داد: تجهيزات نوين و بروز به ناوگان نيروي انتظامي، مرزباني و حوزه دريايي ملحق شده که اميدواريم با آموزش‌هاي رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم بتوانيم بهتر از مرزها حراست و حفاظت کنيم.

وی به شرایط سخت خدمتی کارکنان مرزبانی نيروهاي انتظامي در نقاط مختلف جغرافیایی کشور اشاره و خاطرنشان کرد: بنده به نوبه خود از همکاران عزيز که در شرايط سخت و طاقت فرساي سرما و گرماي شديد، شبانه‌روز در حال انجام وظيفه بوده و براي امنيت کشور و آرامش و آسايش مردم تلاش مي‌کنند، تشکر و قدردانی مي‌کنم.