سردارحسین اشتری:

اقدام اخیر آمریکا درباره سپاه بیانگر عجز و ناتوانی آن است

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم،اقدام اخیر آمریکا در تروریست خواندن سپاه را نشانه عجز و ناتوانی استکبار جهانی برابر ملت و نیروهای مسلح کشور خواند .

سردارحسین اشتری در یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع)،جوان سرباز با بیان اینکه در دوران‌ دفاع مقدس اکثر فرماندهی‌ها را جوانان عهده‌دار بودند، اظهار داشت: فرماندهان ما در دفاع مقدس بین ۱۹ تا ۳۰ سال سن داشتند؛ در عملیات فاو، سرلشکر صفوی با ۳۳ سال سن فرمانده نیروی زمینی سپاه بود و بیش از ۷۰ هزار نیرو تحت امر ایشان بودند.

وی تصریح کرد: امروز در نیرو‌های مسلح حضور سربازان سرنوشت‌ساز و مهم است چرا که سربازان در دفاع مقدس و حوادث بعد از آن نقش مهمی داشتند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور گفت: سربازان جوان با روحیه انقلابی و جهادی و با تمام توان در صحنه‌های مختلف حضور دارند و قطعا آینده کشور وابسته به جوانان است.

سردار اشتری اقدام اخیر آمریکا را در تروریست خواندن سپاه پاسداران محکوم کرد و افزود : یک بار دیگر اعلام می کنیم همه ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،مدافع نظام و انقلاب اسلامی هستیم.

وی ادامه داد: این اقدام آمریکا بیانگر عجز و ناتوانی در برابر ملت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

این مقام ارشد ناجا اعلام کرد:همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم؛ از اهداف بزرگ و آرمان های نظام و انقلاب مان عقب نشینی نمی کنیم و در مقابل استکبار می ایستیم .

فرمانده ناجا با بیان اینکه انصافا امروز حضور سربازان عزیز در نیروهای مسلح سرنوشت ساز است، بیان کرد: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،قطعا آینده کشور متاثر از همت جوانان عزیز کشور است.

سردار اشتری با بیان اینکه سخنان سران آمریکایی ناعادلانه و غیر عقلانی است، تصریح کرد: همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم و اگر استکبار جهانی توهینی به سپاه پاسداران می‌کند، بداند همه مردم و نیرو‌های مسلح آن را محکوم می کنند؛ همه پاسدار هستند و با این تهدید‌ها مردم و نیرو‌های مسلح از اهداف بزرگ خود عقب‌نشینی نخواهند کرد.

وی ادامه داد: این حجم از عصبانیت آمریکا نشان می‌دهد ما توانستیم در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرده و آنها را ناامید کنیم.

سردار اشتری در این جشنواره خبر خوشی به سربازان شرکت کننده داد و گفت: با هماهنگی مسئولان نیروهای مسلح ،به همه سربازان شرکت کننده در این جشنواره ۵ روز مرخصی تشویقی اعطا می شود.