اقتدار و افتخار آفرینی امنیت ساز ناجا ، نویدبخش تولد پلیس تراز انقلاب و تمدن‌ساز

به گزارش نویدتهران، سرلشکر حسین سلامی در پیام تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا تاکید کرد ؛ اقتدار و افتخار آفرینی امنیت ساز ناجا در همراهی با دستگاه های امنیتی ، اطلاعاتی و نیروهای مسلح کشور برای تولید و تحکیم امنیت پایدار و همه جانبه ایران ، نویدبخش تولد پلیس تراز انقلاب و تمدن ساز است.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، هفته نیروی انتظامی را به وی و آحاد فرماندهان ، مدیران و کارکنان ناجا و خانواده‌های معظم آنان تبریک و تهنیت گفت.

 

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرانقدر سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 

سلام علیکم ؛

فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و ایام پاسداشت مجاهدت ها و حماسه سازی های بزرگ و امنیت آفرین ناجا را به جنابعالی و آحاد فرماندهان ، مدیران و کارکنان شجاع و فداکار آن نیرو و خانواده‌های معظم آنان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

 

بی‌شک اقتدار و افتخار آفرینی های امنیت ساز امروز ناجا و اشراف و تسلط موثر آن بر تهدیدات متنوع سنتی و نوظهور و هوشمندسازی و پایداری امنیت داخلی و عمومی که با مشارکت مردمی و همراهی سایر دستگاه‌های امنیتی اطلاعاتی و نیروهای مسلح کشور ، رضایتمندی موثر جامعه از عملکرد و نقش پذیری های نیروی انتظامی را رقم زده است ؛ نمایشگر تصویری شکوهمند ، قدرتمند و افتخارآمیز از یک پلیس دانا ، توانا ، هوشمند ، قاطع و باصلابت در میدان ، برای جهانیان است .

 

فرصت را مغتنم شمرده از تلاشهای قابل تحسین و کم‌نظیر پلیس مکتبی و انقلابی که با صبغه ای مردمی و انقلابی ، امنیت و آرامش اطمینان بخشی برای ملت عظیم الشان ایران اسلامی به ارمغان آورده است ، قدردانی و سپاسگزاری می کنم.

 

یاد ، نام ، خاطره ، آرمان‌ها و حماسه های ماندگار شهیدان ، جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی در آوردگاه های خطیر امنیتی ، انتظامی و خدمتگزاری به مردم فهیم ، شریف و با فضیلت ایران را گرامی داشته و استمرار درخشندگی و افتخار آفرینی های آن نیروی جان برکف ، مومن ، انقلابی و ولایتمدار در مسیر تولد پلیس تراز انقلاب و تمدن‌ساز ، تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا ) و تبعیت از تدابیر ، فرامین و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را از خدای سبحان طلب می کنم .

 

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی