دریادار فدوی در یادواره شهید زین الدین :

اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی از مصادیق وعده‌ الهی است

به گزارش نویدتهران، معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به نقل قولی از وزیر دفاع آمریکا خاطرنشان کرد: به گفته وزیر دفاع آمریکا در چهل سال گذشته، انقلاب اسلامی همواره قدرتمندتر و آمریکا ضعیف‌تر شده و اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی از مصادیق وعده‌ الهی است.

دریادار پاسدار علی فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه در یادواره شهید مهدی زین‌الدین و ۶ هزار شهید استان قم که در مجتمع امام خمینی(ره) قم برگزار شد، اظهار داشت: شهید مهدی زین‌الدین شخصیت ویژه‌ای داشت و هر فردی که یک‌بار این شهید بزرگوار را از نزدیک ملاقات می‌کرد هرگز حلاوت و شیرینی خاطره آن دیدار را فراموش نمی‌کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به روحیه الهی و ایمان راسخ شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس افزود: یکی از ویژگی‌های مهم رزمندگان دردفاع مقدس نشاط غیرقابل وصفی بود که در بین آنان وجود داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: با ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روند پیشرفت انقلاب باقدرت بیشتری دنبال خواهد شد و به کوری چشم دشمنان جشن چهل‌سالگی انقلاب در بهمن‌ماه امسال در سرتاسر کشور برگزار می‌شود.

سردار فدوی با اشاره به برنامه‌های شکست‌خورده دشمنان در دی‌ماه سال گذشته ادامه داد: تمام سران نقطه مقابل انقلاب اسلامی در مردادماه امسال علیه ایران متحد شدند تا مردم را به خیابان‌ها بکشانند، اما آنها موفق نشدند چالشی برای انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با تأکید بر پایبندی مردم ایران به انقلاب اسلامی و آرمان های والای امام (ره)بیان کرد: در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم عمق علاقه و اعتقاد ملت بزرگ ایران به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در سطح جامعه به‌خوبی مشخص می‌شود، شکوه و جلوه تشییع‌جنازه شهدا مانند شهید محسن حججی قدرت و قوه انقلاب اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

وی با اشاره به دشمنی‌های دامنه‌دار امریکا و غرب با انقلاب اسلامی ابراز کرد: دشمنی‌های آمریکا و برخی کشورهای غربی و منطقه‌ای با ایران در طول تاریخ کم‌نظیر بوده است، به اعتراف غربی ها ، انقلاب اسلامی امروز در موضع دفاع نبوده و به قدرت بزرگ و بازدارنده منطقه‌ای تبدیل‌شده است.

سردار فدوی با اشاره به نقل قولی از وزیر دفاع آمریکا خاطرنشان کرد: به گفته وزیر دفاع آمریکا در طول چهل سال گذشته، انقلاب اسلامی همواره قدرتمندتر و آمریکا ضعیف‌تر شده است، اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی از مصادیق وعده‌ الهی بوده که هیچ قدرتی را امکان رویارویی با آن نیست.

سردار فدوی گفت: از چهار سال گذشته جنگ تمام‌عیاری بین ثروتمندترین و فقیرترین کشور جهان در حال آتش‌افروزی است اما به دلیل الگو گیری مقاومت یمن از انقلاب اسلامی، این ملت مقاوم با تمام توان در برابر حملات وحشیانه سعودی‌ها ایستادگی می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عنوان کرد: شهدای مدافع حرم نوعاً افرادی بودند که سالهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی و امام راحل را درک نکرده بودند ،اما معرفت کاملی ازنظر اعتقادی، عقیدتی و عملی با شهدای دفاع مقدس داشتند.

وی با اشاره به روند روز افزون پیشرفت و اعتلای انقلاب اسلامی ، خاطرنشان کرد: دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی هرسال ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد، آنان امروز دریافته ‌اند که با جنگ رودررو نمی‌توانند از پس انقلاب اسلامی برآیند و از همین رو در مرحله نخست به سراغ گروه‌های مقاومت اسلامی رفته و سعی کردند آن‌ها را از بین ببرند، اما در تمامی رویارویی‌های مستقیم با گروه‌های مقاومت اسلامی نیز شکست‌خورده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی درصدد این هستند که در جبهه اقتصادی به انقلاب اسلامی ضربه بزنند، گفت: دشمنان اعتراف دارند که با جنگ سخت نمی‌توانند در برابر نفوذ و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی پیروز شوند، پیروزی انقلاب اسلامی در جبهه اقتصادی به‌مراتب راحت‌تر از جبهه‌های نظامی است و این مهم با بصیرت و آگاهی ملت ایران در برابر اقدامات دشمنان محقق می شود.

وی با تأکید بر پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ اقتصادی دشمنان بیان کرد: با ایستادگی ملت ایران در برابر هجمه‌های اقتصادی دشمنان ، بنا بر وعده‌ الهی ، بدون شک پیروز میدان بوده و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه و عظمت هر چه بیشتر برگزار می‌شود.