سردار حسن كرمي:

اقتدار توام با عدالت و رافت ، سرلوحه ماموریت های یگان ویژه ناجا

به گزارش نویدتهران، فرمانده يگان هاي ويژه ناجا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر  اقتدار توام با عدالت و رافت ، گفت: یگان ویژه در حوادث اخیر، فرمایش معظم له را سرلوحه کار خود قرار داد به گونه ای که علی رغم وجود تجهیزات نوین و پیشرفته ، توانست بدون بهره برداری از آنها و کمترین خسارات، ماموریت خود را به نحو احسن انجام دهد.

سردار  حسن كرمي  در جمع کارکنان يگان هاي ويژه ناجا، اظهار داشت: بررسی حوادث اخیر نشانگر این است که دشمن همواره در کمین است تا از فرصت های به وجود آمده نهایت بهره را ببرد بنابراین باید با رصد و اشراف اطلاعاتی برای پاسداری و صیانت از این همه موفقیت نظام اسلامی همواره آماده، مقاوم و صبور باشیم و در مقابل سختی ها با بهترین روش ایستادگی کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر “اقتدار توام با عدالت و رافت”، تصریح کرد: یگان ویژه در حوادث اخیر، فرمایش معظم له را سرلوحه کار خود قرار داد به گونه ای که علی رغم وجود تجهیزات نوین و پیشرفته، این یگان توانست بدون بهره برداری از آنها و کمترین خسارات، ماموریت خود را به نحو احسن انجام دهد.

رئيس پليس ويژه كشور اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران مراحل بسیار سخت و سرنوشت سازی را در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پشت سر گذاشته که با وجود همه موانع و مشکلاتی که پیش روی این کشور بوده، پیروزی های چشمگیر و دستاورد های بسیار ارزشمندی را در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی کسب کرده است؛ به لطف خداوند متعال و پشتیبانی مردم، هرگز به دشمنان انقلاب اسلامی اجازه جلوگیری از رشد و توسعه کشور را نداده و همیشه در حد توان با مستکبرین مقابله کرده ایم.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: پیروزی های ایران اسلامی در سال های اخیر زمانی برای دشمن غیرقابل تحمل شد که آمریکایی ها با همه توان خود به کشورهای افغانستان، سوریه، عراق و به تازگی یمن، لشکر کشی کردند اما باز هم با محوریت ایران، مستکبران جهانی با شکست مواجه شدند و نتوانستند کار خاصی را به سرانجام برسانند و با شکست مفتضحانه منطقه را ترک کردند و به کشور خود بازگشتند.

كرمي تصريح كرد: دشمن همواره در تلاش است با توطئه و ترفند های مختلف جلوی پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را بگیرد ما بایستی برای حفظ دستاورد های بزرگ انقلاب با اتکا به ملت و توان داخلی، کشور خود را اداره کنیم.

وی با اشاره به درگیری های اخیر در کشور، گفت: یگان ویژه با حضور به موقع خود در صحنه اغتشاشات با کمترین هزینه در مقابل این گونه بحران ها ایستادگی و با برخورد هوشمندانه از تجمع و آشوب های خیابانی جلوگیری کرد.

سردار كرمي ابراز كرد: معتقديم آمادگي و ارتقاء توان رزمی، يك عامل مهم بازدارنده است در صورتی که توان آمادگي ارتقاء يابد، قطعاً از خطرات و تهديدات جلوگيري شده و سياست هاي يگان هاي ويژه ناجا محقق خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی درباره رویکرد های جدید یگان ویژه، عنوان كرد: هرگز با زور و برخورد عملی نمی توانیم جلوی بحران ها را بگیریم باید با رویکردهای جدید یگان ویژه یعنی با صبر و تحمل به اینگونه حوادث ورود کرده و با کنترل اوضاع از توسعه آن جلوگیری کنیم.

کرمی با اشاره به اهداف دشمنان در نا آرامی های اخیر، بیان کرد : دشمنان برای ایران یک برنامه چند ماهه داشتند آنان برای یک هفته اغتشاشات برنامه ریزی انجام نداده بودند اما بحمدالله با اقدامات هوشمندانه یگان ویژه پاسخ دندان شکنی به آشوب گران داده شد.

اين مقام ارشد انتظامي يادآور شد: حضور و عکس العمل به موقع یگان ویژه با آمادگی و اقتدار در صحنه ، برای مردم موجب امیدواری و برای دشمن نا امیدی و احساس شکست را به همراه داشت.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در خاتمه گفت: یگان ویژه این قابلیت را دارد که در شرایط سخت و خطرناک با صبر و استقامت اوضاع حاکم را مدیریت کرده و در مقابل تهدیدات و حملات دشمنان بایستد.