فرمانده نیروی دریایی سپاه عنوان کرد:

اقتدار امروز ایران اسلامی با پیروی از ولایت فقیه به دست آمده است

%d9%81%d8%af%d9%88%db%8cدریادار فدوی گفت: نیروی دریایی سپاه از روز نخست تشکیل با بدست گرفتن ابتکار عمل در منطقه توانست اقتدار ایران اسلامی را ارتقا دهد و امروزامریکایی‌ها نه تنها به اقتدار جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند بلکه دائم از آن نگران هستند.

به گزارش نوید تهران وبه نقل از سپاه؛ دریادار پاسدارعلی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در آئین افتتاح بیمارستان امام رضا (ع) چالوس اظهار داشت: اقتدارامروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا بوده و با تبعیت و پیروی از ولایت فقیه به دست آمده است .

وی با بیان اینکه پس از عملیات والفجر ۸ که دخالت های امریکا در منطقه علنی شد ، نیروی دریایی سپاه شکل گرفت، اظهار کرد : نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز نخست تشکیل با بدست گرفتن ابتکار عمل در منطقه توانست اقتدار ایران اسلامی را ارتقا دهد و امروزامریکایی‌ها نه تنها به اقتدار جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند بلکه دائم از آن نگران هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تصریح کرد:پاسداران نیروی دریایی سپاه مقتدرانه و با افتخار در آب های سرزمینی ایران حضور دارند و واقعه توقیف شناورهای امریکایی در سال گذشته نیز بیانگر این امر است.

سردار فدوی در بخش دیگری از سخنانش فراهم کردن خدمات درمانی مناسب برای مردم به ویژه در مناطق محروم را از اعتقادات و تکلیف سپاه دانست و اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد امکانات درمانی و بیمارستانی که سپاه ایجاد کرده است در مناطق محروم جنوب کشور است .

سردار فدوی اظهار کرد: امیدواریم با افتتاح بیمارستان امام رضا (ع) به عنوان نخستین بیمارستان سپاه در استان های گیلان و مازندران بتوانیم خدمات مناسب پزشکی به مردم این منطقه ارائه کنیم.

وی گفت: بیش از ۵۰ درصد خدمات ارائه شده از سوی مراکز درمانی سپاه در کشور به افراد غیرنیروهای مسلح است و با توجه به نیاز مردم به ویژه مناطق محروم ،سپاه وظیفه خود می داند در جهت راه اندازی مراکز درمانی و بیمارستانی در آن مناطق گام بردارد.

گفتنی است ؛بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان چالوس دارای ۳۲ تخت ، ۴ اتاق عمل و دارای کلینیک های تخصصی است.