سردار حسن كرمي:

اقتدارکارکنان یگان ویژه در گرو برخورداری از تکنیک های اجتماعی

به گزارش نویدتهران، فرمانده يگان هاي ويژه ناجا با بیان اینکه این یگان در نوک پیکان دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی قراردارد، گفت: اقتدار ما در گرو خلاقیت، عقلانیت و برخورداری از تکنیک های اجتماعی است.
سردار حسن كرمي  در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ ، ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان این یگان در انجام ماموریت های محوله، اظهارداشت: وجود نيروهاي مومن، ولايي، شجاع، مخلص و فداكار، نعمتي بزرگ براي مجموعه بزرگ ناجا به شمار می آید و امروز به وجود چنين نيروهايي افتخار مي كنیم و به تلاش آنان در برقراري نظم و آرامش جامعه ارج مي نهیم.

وی ادامه داد: یگان ویژه همواره در نوک پیکان دفاع از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی قرار داشته و با بصیرت در کارزار فتنه ها قدم گذاشته است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت یگان ویژه ؛ مقابله، در عین حال اقتدار، همراه با آستانه تحمل بالا، انسجام و وحدت فرماندهی است.

سردار کرمی ادامه داد: کارکنان یگان ویژه براساس مبانی دینی، ولایت مداری، تعاملات اجتماعی، مردمی و حرفه ای بودن و استفاده از تجربیات، درصدد هستند ماموریت های محوله خود را به نحو احسن انجام دهند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا در خاتمه گفت: امروز ، دیگر یگان ویژه را تنها به داشتن قدرت ظاهری، متکی بر تجهیزات نظامی نمی شناسند بلکه اقتدار کارکنان یگان ویژه در گرو خلاقیت، عقلانیت و برخورداری از تکنیک های اجتماعی است.