سردار شریف در شهرکرد:

افکار عمومی دیگر جریان‌سازی خبری دشمن را نمی‌پذیرد


به گزارش نویدتهران، سخنگوی سپاه گفت: برغم پیچیده‌ترین طراحی رسانه‌ای نظام سلطه با هدف مایوس سازی ملت ایران از حضور در پای صندوق در انتخابات اخیر،به برکت درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی ؛ بصیرت ، هوشیاری ومقاومت جانانه ملت و حضور تکلیف مدارانه و معنادارآنان در انتخابات، تمامی این توطئه ها را ناکام گذاشت.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر که در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد، با تاکید بر اینکه امروز دشمن از فشار اقتصادی و تحریم ایران ناامید شده است، گفت: دشمنان ملت ایران بر این باور بودند که اگر پس از سه سال نتوانند نظام جمهوری اسلامی را براندازند، دیگر نباید این نقشه را ادامه دهند و باید راه دیگری برای دشمنی با ایران انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه با پایداری ملت ایران توطئه های دشمن خنثی شد و اآنان سرخورده و ناامید شدند، اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال دشمنی دشمنان نظام و انقلاب، تجربه ارزشمندی را در اختیار ما قرار داده است تا به فضل الهی با مرور آنها بتوانیم بر ترفندها و نقشه‌های آینده دشمنان نیز پیروز شویم.

سردار شریف با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، علت محبوبیت سردار دلها را جانفشانی برای اعتلا و سربلندی انقلاب و ملت ایران دانست و با بیان اینکه مناسبت‌های تاریخی فرصت‌های طلایی است تا با ترسیم چهره دشمن نسل جوان را نسبت به سناریوها و نقشه‌های آنان آگاه کرد، اظهار داشت: ما می بایست تصویر دقیقی از شرایط بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون و سناریو ها و توطئه های دشمنان طی این ۴ دهه را ترسیم وآن را به نسل جوان ارائه دهیم تا تصویرسازی غیرواقعی و وارونه‌ دشمن در فضای مجازی را خنثی کنیم.

سخنگوی سپاه بر ضرورت تبیین چهره منفور و جنایت های منافقین در طول ۴۰ سال گذشته تاکید کرد و گفت: منافقین ۱۷ هزار نفر از مردم و مسوولان کشور را برای قدرت‌طلبی، شهرت‌طلبی، خوش‌خدمتی برای بیگانگان و دست‌یابی به قدرت نامشروع ترور کردند و همکار صدام جنایتکار شدند و در هر مقطعی در دشمنی با کشور عرض‌اندام کردند و امروز نیز در حوزه فضای مجازی فعال شده‌اند.اما با وجود همه دشمنی ها، ملت ایران به خوبی ماهیت آنها را می شناسند .

مسوول روابط عمومی کل سپاه بمباران رسانه‌ای را از تهدیدات هدفمند دشمن علیه نسل جوان عنوان کرد و گفت: با توجه به گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ،نزدیک به ۵۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی حضور نداشتند که باید از فرصت‌های موجود برای تشریح واقعیت چهره پلید و ننگین منافقین برای نسل جوان استفاده کرد و بیان کرد که رفتار منافقین در دهه ۶۰ همانند و حتی بدتر از داعش بود.

سردارشریف با طرح این سوال که امروز رسانه‌های دشمن نظیر اینترنشنال که تمام منابع مالی آن توسط سعودی‌ها تامین می‌شود چگونه می‌توانند برای مردم ما دلسوزی ‌کنند؟، ارتقای سواد رسانه‌ای را راهکار مقابله با بمباران رسانه‌ای دشمن اعلام کرد و گفت:برغم پیچیده‌ترین طراحی رسانه‌ای نظام سلطه با هدف مایوس سازی ملت ایران از حضور در پای صندوق در انتخابات اخیر،به برکت درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی ؛ بصیرت ، هوشیاری ومقاومت جانانه ملت و حضور تکلیف مدارانه و معنادارآنان در انتخابات، تمامی این توطئه ها را ناکام گذاشت.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه آمریکا به تمام معنا در منطقه شکست خورده است، افزود: حضور باشکوه و انتخاب معنادار مردم در انتخابات اخیر فرصتی است برای مسوولان خدوم و ملت که قدر این فرصت تاریخی را بدانند.

وی خودکفایی در عرصه های مختلف از جمله بنزین و توانمندی های نظامی و دفاعی و تولید ۵ واکسن داخلی که هنوز کشورهای مدعی به یک واکسن نرسیده اند و … را موجب خیره شدن چشم دشمنان انقلاب دانست و گفت: امروز به برکت حضور میدانی و معنادار مردم فرصت جهش مجدد در اختیار کشور قرار گرفته است.

سردار شریف خاطر نشان کرد: امروز دشمن در بدترین شرایط قرار دارد و باید این مقطع طلایی را قدر دانیم و به ملت فهیم و ولایتمدار خدمت جانانه ارائه دهیم تا وظیفه خود را در قبال این ملت مقاوم ادا کرده باشیم چرا که همه چیز برای یک جهش موفق مهیا است.

وی افزود: هر چند بهانه‌های دشمن تمامی ندارد اما ملت ما فریب آن را نمی‌خورد و شکوه و عظمت حضور خود را بارها نشان داده است.

سخنگوی سپاه در ادامه با اشاره به تولید واکسن داخلی به دست توانمند پژوهشگران ایرانی گفت: صحنه تزریق واکسن به رهبر معظم انقلاب جلوی دوربین‌ها، فصل جدیدی از امید، نشاط، طراوت و توانمندی علمی را رقم زد.

سردار شریف در پایان با بیان اینکه باید تلاش کنیم دولت و رئیس جمهور منتخب را برای رضا خداوند و برای پیشرفت کشور و ارتقای شإن و منزلت ملت به مدد ظرفیت‌های بی‌شمار کشور .تصریح کرد : همان‌طور که نقشه‌های دشمن در حوزه نظامی ناکام شده است، امروز فصل توانمندی دشمن در حوزه رسانه‌ای در ناامیدسازی مردم نیز به طور تقریبی در حال پایان است و افکار عمومی به ویژه جوانان، جریان‌سازی خبری آنها را نمی‌پذیرند اما تحقق کامل این مهم منوط به بر تن داشتن مداوم لباس جهاد و ایستادگی و مقاومت تا دستیابی به نتیجه مطلوب است.