سردار حسين اشتري:

افزايش اشراف اطلاعاتي به منظور مقابله سريع با تحرکات اشرار

%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d9%85%db%8cفرمانده ناجا گفت:وظيفه ما در نيروي انتظامي اين است که تهديدات سخت و نرم جامعه را شناسايي و در جهت مقابله با آنها آمادگي لازم را داشته باشيم .

سردار ” حسين اشتري ” در جلسه کميسيون عمليات ناجا ويژه استان خراسان جنوبي که در شهرستان بيرجند برگزار شد، اظهار داشت : افتخار نيروي انتظامي اين است که سرباز فرمانده معظم کل قوا و ولي امر مسلمين است و به مدالي که بر گردن خود آويخته افتخار مي کند .
به گزارش نویدتهران وبه نقل ازپلیس،سردار اشتري با تأکيد بر اين که هيچ گروه يا جريان سياسي در امور نيروي انتظامي دخالتي ندارد، گفت : نگاه و تلاش ما در ناجا در راستاي اجراي منويات رهبر عزيز انقلاب است .
وي با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ، ملاک تشخيص فتنه را شناخت حق از باطل دانست.

اشتری درادامه سخنان خود خطاب به فرماندهان و معاونان ناجا گفت: فرماندهان براي کارکنان به مثابه پدري باشند که به تمام مسائل کلي و جزئي نيروهاي زيرمجموعه خود توجه مي کنند که افزايش روحيه برادري در ناجا نتايج مثبتي خواهد داشت و برکات آن بسيار خواهد بود .
سردار اشتري عنوان کرد : در آمارهاي استخراج شده مردم استان خراسان جنوبي بيشترين مشارکت را در طرح هاي ملي و صحنه هاي انقلاب داشته اند و برادران اهل سنت و شيعه با هم گرايي در کنار يکديگر براي آباداني کشور تلاش مي کنند و تقويت انتظامي اين استان براي نيروي انتظامي اهميت ويژه اي دارد .
وي با تأکيد بر اين که اولين کساني که در مواجهه با گروه هاي تروريستي و افراد معاند در مرزها قرار مي گيرند نيروهاي انتظامي و مرزباني هستند افزود : وظيفه ما در ناجا اين است که تهديدات سخت و نرم جامعه را شناسايي کنيم و در جهت مقابله با آن آمادگي لازم را داشته باشيم .
فرمانده ناجا با اشاره به شهادت دو تن از مرزبانان استان خراسان رضوي در هفته جاري گفت : اين دو شهيد که فرمانده و جانشيني دلاور ما بودند با روحيه جهادي و رشادت با اشرار مقابله کردند و به افتخار شهادت نائل آمدند که اين روحيه انقلابي آن ها براي ما قابل تحسين است .
سردار اشتري گفت : در بازديدي که از مرزها ، مرکز آموزش و فرماندهي انتظامي استان صورت گرفت ، آمادگي اين نيروها در حد بالايي ارزيابي شد که دستوراتي در جهت افزايش توان رزمي و به روز رساني تجهيزات الکترونيکي و اپتيکي براي تقويت مرزهاي استان صادر شده است .
وي آموزش در نيروي انتظامي را مهم و اثرگذار دانست و افزود : اشراف اطلاعاتي در همه حوزه ها بايد افزايش پيدا کند تا امکان مقابله سريع با تحرکات گروه هاي معاند و اشرار در مرزهاي کشور وجود داشته باشد .
سردار اشتري روحيه مرزبانان کشور را انقلابي با نشاط همراه با شور و شوق براي خدمت جهادي توصيف و تصريح کرد : از زحمات سردار “شجاع” فرمانده انتظامي استان ، سرهنگ “مسروري” فرمانده مرزباني استان و ساير مسئولان انتظامي ،مرزباني و مرکز آموزش خراسان جنوبي در برقراري نظم و امنيت تقدير مي کنم .