همزمان با روز ولادت حضرت علی(ع)؛

افتتاح آزمایشی رادیو اینترنتی غدیر

به گزارش نویدتهران،رئیس مؤسسه‌ غدیر شناسی گفت: تاکنون هیچ رادیویی در خصوص غدیر، آن‌ هم به‌ صورت تخصصی در کشور نداشته ایم.

آیت الله سعید شاه آبادی با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی نخستین رادیو اینترنتی در موضوع غدیر گفت: مؤسسه غدیرشناسی با راه اندازی آزمایشی رادیو غدیر سعی می کند پیشرو در زمینه غدیرپژوهی باشد و به‌ همین جهت تلاش کردیم این رادیو بسط پیدا کند، تا تحولی در دسترسی به منابع همیشگی در زمینه غدیرپژوهی ایجاد شود، بنابراین در صبح روز 13 رجب امسال در نوروز 97 و همزمان با ایام البیض ماه رجب، «رادیوی آزمایشی اینترنتی غدیر» را با ویژه برنامه هایی برای معتکفان عزیز با 9 پادکست کوتاه حداکثر 10 دقیقه ای افتتاح می کنیم.
آیت الله شاه آبادی گفت: با توجه به این‌که رادیو غدیر یک رادیو اینترنتی است، از این رو متوجه می شویم این رادیو چه تعداد شنونده دارد و چه بخش‌هایی از رادیو بیش‌تر شنیده می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد که مؤسسه غدیرشناسی بتواند با عنایت امیرالمؤمنین(ع) ساعات پخش این رادیو را تا روز غدیر به 5 ساعت در روز برساند.
این رادیو در دوره آزمایشی خود از طریق کانال تلگرامی radioghadiir@ قابل دسترسی است و سایت اینترنتی آن به نشانی www.radioghadir.com نیز در نیمه شعبان امسال (12 اردیبهشت 97) راه اندازی خواهد شد.
رئیس مؤسسه غدیرشناسی در پایان به فعالیت های گسترده مؤسسه غدیرشناسی در سال 97 اشاره کرد و افزود: در تعطیلات عید نوروز در حال برنامه ریزی و مشورت با شخصیت های فرهنگی کشور هستیم که به زودی اهم برنامه های این مؤسسه، رسانه ای خواهد شد.