سردار محمد رضا مهماندار تشریح کرد؛

اعمال محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی در راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان فردوسی به سمت آزادی است، گفت: تمام‌مسیرهای فرعی که به محدوده انقلاب و آزادی منتهی می‌شوند، نیز مسدود خواهند شد.
سردار محمد رضا مهماندار در تشریح محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مسیر اصلی راهپیمایی امسال از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی است و محدودیت ها به تناسب حرکت جمعیت در طول مسیر اعمال می شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی از میدان فردوسی به سمت آزادی است، گفت: تمام‌مسیرهای فرعی که به محدوده انقلاب و آزادی منتهی می شوند، نیز مسدود خواهند شد.

سردار مهماندار اضافه کرد: مردم عزیز می دانند که اعمال این محدودیت‌ها صرفا برای حفظ ایمنی و برقراری امنیت راهپیمایان است و ضمن عذرخواهی از همشهریان، درخواست می کنم که همکاری لازم را با ماموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حتما از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند، افزود: از آوردن خودرو شخصی به محدوده و مسیر راهپیمایی جدا خودداری شود؛ مگر در موارد ضروری.

وی ادامه داد: همشهریان این نکته را مد نظر داشته باشند که به طور قطع میزان خودرو شخصی آنقدر زیاد است که جای پارک وجود نخواهد شد لذا درخواست می کنیم که از وسایل نقلیه عمومی استفاده شود.

سردار مهماندار خاطرنشان کرد: اگر مجبور شویم در مسیرهای فرعی نیز محدودیت هایی را اعمال خواهیم کرد و امیدواریم که رانندگان همراهی لازم را با ما داشته باشند./