مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه عنوان کرد:

اعزام ۲۴۰۰ روحانی به مناطق عملیاتی در سال ۱۳۹۶

به گزارش نویدتهران، حجت الاسلام و المسلمین رضایی از اعزام ۲۴۰۰ روحانی به مناطق عملیاتی و ماموریتی نیروی زمینی سپاه در سال ۹۶ خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه در همایش فصلی نمایندگی که در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد ، با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های عمده ما ماموریت های امنیتی در شمال غرب، غرب، شمال شرق و جنوب شرق است؛ عنوان داشت: قرارگاه‌های  قدس ،  ثامن الائمه (ع) ، نجف  و  حمزه  این فعالیت‌ها و مأموریت‌ها را به نحو احسن انجام می دهند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه نمایندگی ولی فقیه در نزسا برای آماده سازی و اعزام روحانیون به مناطق ماموریتی این نیرو اظهار داشت: ما در سال ۹۶ ، ۲۴۰۰ روحانی را به مناطق عملیاتی اعزام کردیم که این یک پیشرفت چشمگیر است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی یادآور شد: ما از حیث کمیت در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم و باید در حوزه کیفیت در سال ۹۷ در زمینه افزایش بهره وری نمایندگی ولی فقیه و تربیت روحانیون تلاش ویژه، مستمر و خستگی‌ناپذیر داشته باشیم.

وی با اشاره به اهمیت توجه به شهدا در میادین مختلف تصریح کرد: ما مدیون شهدا هستیم و باید قدر جهاد این بزرگواران را بدانیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در پایان تاکید کرد: با تمام وجود در میدان ایستادیم و با اراده قوی در مسیر منویات ، فرامین و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا گام برمیداریم.