سردار رضايي:

اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزبانی

به گزارش نویدتهران، فرمانده مرزباني ناجا با بيان اينکه اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني است، گفت: افتخار مرزباني اين است که امروز به عنوان سرباز ولايت و خادم مردم ولايت مدار ایران اسلامی، خدمتي بي منت را در دستورکار خود قرار داده است.

سردار رضايي در آیین تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جديد درياباني استان مازندران، گفت: با تعامل خوب مرزباني استان مازندران با دستگاه هاي دولتي و قضائي و نیز همکاري مرزنشینان، شاهد امنيت مطلوب و کاهش جرم بوده ايم.

وی افزود: افتخار مرزباني اين است، امروز به عنوان سرباز ولايت و خادم مردم ولايت مدار ایران اسلامی، خدمتي بي منت را در دستورکار خود قرار داده است.

وي ادامه داد: مرزبانان در تمام ساعات شبانه روز در راستاي برقراري نظم و امنيت و همچنين ايجاد احساس امنيت مرزنشينان تلاش مي کند که اميدواريم اين روند مطلوب امنيتي ادامه داشته باشد تا شاهد امنيتي در خور شأن مردم به ویژه مرزنشینان باشيم.

سردار رضایی با بيان اينکه اعتماد مرزنشينان به مرزبانان بزرگترين سرمايه مجموعه مرزباني است، تصريح کرد: امروزه مازندران، يک استان امن، آرام و مثال زدني است و از نظر عملکرد امنيتي در رتبه های بالا در بين ساير استان هاي مرزي بوده که اين در سايه همکاري خوب مرزنشينان در برقراري نظم و امنيت و رشادت هاي نيروهاي مرزباني به دست آمده است.

فرمانده مرزباني ناجا با اشاره به اينکه بايد روحيه جهادي را در انجام ماموريت ها حفظ کنيم، افزود: مرزبانان اين اراده و آمادگي را دارند که در اقصي نقاط کشور نظم و امنيت را ارتقاء دهند و برای آسايش و آرامش مردم تلاش کنند.

رضایی خاطر نشان کرد: به پشتوانه اعتماد مردم و تدابير مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و تلاش شبانه روزي مرزبانان غیور کشور، گام هاي موثري در زمينه تثبیت امنیت مرزهای ایران برداشته شده است.

در خاتمه مراسم، سردار رضايي از تلاش های صادقانه و چند ساله سردار هوشنگ حسینی  در مدت تصدی فرماندهی دریابانی استان مازندران تقدیر و سرهنگ  سید تقی حسینی که از فرماندهان باسابقه و پرتلاش مرزباني است را به سمت فرمانده جديد دریابانی استان مازندران منصوب کرد.