اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي دوره دكتري (Ph.D) نيمه متمركزسال ۱۳۹۸

به گزارش نویدتهران، سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي دوره دكتري (Ph.D) نيمه متمركزسال ۱۳۹۸ اطلاعیه ای صادرکرد.
بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري (Ph.D) نيمه‌متمركز سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام و شركت نموده‌اند، مي‌رساند كه نتايج مرحله اول آزمون مذكور در بعد از ظهر روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۰۱/۲۷ در قالب كارنامه اوليه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل دسترسي خواهد بود.

كليه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني مذكور و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي (نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و سال تولد) كارنامه اوليه خود را مشاهده نموده و در صورت لزوم از آن پرينت تهيه نمايند. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زماني تعيين شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه اعلام نتايج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان منتشر مي‌گردد، پس از دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه اقدام نموده و سپس كدرشته‌ محل‌هاي انتخابي خود را به ترتيب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي وارد نمايند.

اطلاعيه تكميلي درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه‌راهنماي انتخاب رشته به همراه اعلام نتايج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار خواهد گرفت.