رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

استکبار جهانی سرمایه زیادی برای فتنه در فضای مجازی صرف کرده است

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه فتنه در فضای مجازی یکی از راه های جدید استکبار جهانی است، گفت: استکبار جهانی سرمایه زیادی برای فتنه در فضای مجازی صرف کرده است.

حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع تکاوران و نیروهای مخصوص تیپ ۴۵ نیروی زمینی ارتش در خوزستان گفت: تمرکز دشمن روی نیروهای مخصوص، بصورت ویژه است تا بتواند از راه‌های مختلف روحیه آنها را تضعیف کند، بنابراین باید مراقب توطئه‌های دشمن علیه خود باشید.

وی افزود: دشمن پیوسته بدنبال به دام انداختن و از راه به در کردن جوانان مومن و انقلابی است به ویژه سعی دارد در نیروهای مسلح نفوذ کند چراکه میداند با نفوذ در شما به خواسته‌های خود دست می‌یابد.

محمد حسنی تصریح کرد: فتنه در فضای مجازی یکی از راه‌های جدید استکبار جهانی است که این روزها در این حوزه سرمایه زیادی صرف کرده و باید مراقب بود که در این فضا فریب دشمن را نخوریم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: باید در بهترین شرایط آمادگی و توان رزمی بود، البته که تمام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران انگشتانشان روی ماشه سلاح‌هایشان قرار دارد و فقط منتظر صدور فرمان فرماندهی معظم کل قوا هستند تا در هر نقطه‌ای از این کره خاکی ماموریتی که به آنها محول شود وارد عمل شوند، اما شما نیروهای مخصوص وظیفه بسیار سنگین‌تری نسبت به دیگر همکارانتان دارید.

وی بابیان اینکه شما مجاهدان پا در رکاب هستید، اظهار داشت: در ارتش مجاهدان پا در رکاب زیادی هستند که نمونه بارز آن شهید مدافع حرم تیپ ۴۵ نیرو مخصوص شهید ذوالفقار نسب است، همچنین ارتش از فرماندهان دلاور، شجاع، بصیر، انقلابی، جهادگر بهره‌مند است که در راس آنها امیر سر لشکر موسوی را می‌توان نام برد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان گفت: اگر مردم بدانند که شما رزمندگان در نیروهای مسلح چه آموزش‌ها و دوره‌های رزمی را طی می‌کنید و از آمادگی جسمانی، روحی و توان رزمی برخوردار هستید دلهای ملت بابت تهدیدات پوشالی دشمن قرص‌تر می‌شود.