هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران,

استقلال 1-1سیاه جامگان

دیدار تیم های استقلال و سیاه جامگان در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار استقلال کاملا بر بازی سوار بود ولی در آخرین دقیقه نیمه نخست تیم سیاه جامگان از یک ضد حمله استفاده کرد و در دقیقه 44 توسط یرکوویچ به گل رسید. با آغاز نیمه دوم استقلال سراپا حمله شد و در دقیقه 64 توسط ابراهیمی گل تساوی را به ثمر رساند

به گزارش نویدتهران،در نهایت این دیدار یک بر یک به پایان رسید و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

نیمه اول

دقیقه 4: هواداران استقلال در دقیقه 4 روزبه چشمی را به شدت تشویق کردند. این بازیکن به دلیل محرومیت باشگاه استقلال از فعالیت در نقل‌وانتقالات، نتوانست به فهرست تیمش برگردد.

دقیقه 9: ارسال زمینی یرکوویچ در اختیار سید حسین حسنیی قرار گرفت.

دقیقه 12: شوت محکم یرکوویچ از راه دور با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 17: پاس رو به بیرون زیبای غفوری در موقعیتی ایده‌آل به محسن کریمی رسید اما ضربه محکم او از داخل محوطه جریمه با فاصله‌ای بسیار زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 19: برزای می‌توانست با دروازه‌بان سیاه‌جامگان تک‌به‌تک شود اما مدافع حریف توپ را زودتر دور کرد.

دقیقه 25: شوت بهنام برزای از داخل محوطه جریمه راهی اوت شد.

دقیقه 38: شوت پای چپ سیف‌اللهی از پشت محوطه جریمه با اختلافی کم به بیرون رفت.

دقیقه 39: بادامکی با یک توپ‌ربایی، ضربه‌ای را با پای چپ روانه دروازه کرد که راهی به درون دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 41: شوت زمینی و دیدنی محسن کریمی به تیر عمودی دروازه سیاه‌جامگان برخورد کرد.

دقیقه 44 (گل): سیاه‌جامگان روی یک ضد حمله به گل رسید. یرکوویچ پاس عرضی بادامکی را با یک ضربه پای چپ از میان پاهای سید حسین حسینی به گل تبدیل کرد. نکته جالب اینکه او به احترام سابقه پوشیدن پیراهن استقلال، پس از گلزنی شادی نکرد.

نیمه دوم

دقیقه 51: امید ابراهیمی شوتی را از روی ضربه ایستگاهی زد ولی دروازه‌بان سیاه‌جامگان، توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه 55: علیرضا منصوریان در اولین تعویض محسن کریمی را بیرون کشید و کاوه رضایی را به زمین فرستاد. رضایی به دلیل درگذشت مادربزرگش در تمرینات قبل از بازی حضور نداشت.

دقیقه 57: روح‌الله سیف‌اللهی از سمت راست محوطه جریمه استقلال نفوذ کرد و قصد داشت ضربه نهایی را بزند که زکی‌پور با پوششی خوب، توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 58: پاس عمقی پشت مدافعان استقلال با ضربه سر خطرناک یرکوویچ همراه شد و با فاصله‌ای بسیار کم به بیرون رفت.

دقیقه 60: کاوه رضایی با پاسی زیبا فرشید اسماعیلی را در موقعیت شوتزنی قرار داد اما ضربه او از فاصله نزدیک را دروازه‌بان سیاه‌جامگان با پا دفع کرد.

دقیقه 64 (گل): فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه سیاه‌جامگان توسط مصطفی احمدی سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. امید ابراهیمی پشت ضربه قرار گرفت و توپ را به وسط زد تا گل مساوی تیمش رقم بخورد.

دقیقه 66: علیرضا جلیلی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 71: سیف‌اللهی توپ را به بیرون زد تا استقلال بازی را با تأخیر شروع کند. یعقوب کریمی هم به نشانه اعتراض او را هول داد که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 73: علی قربانی پس از استپ سینه، ضربه‌ای آکروباتیک را به توپ زد که ناصری با نوک انگشتان خود توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 79: ضربه سر علی قربانی پس از برخورد به زمین در اختیار دروازه‌بان سیاه‌جامگان قرار گرفت.

دقیقه 83: شوت از راه دور میثم حسینی با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 88: محمد ناصری، دروازه‌بان سیاه‌جامگان هم نام خود را در فهرست اخطاری‌های این بازی ثبت کرد.

دقیقه 4+90: در حالی که دروازه‌بان سیاه‌جامگان از دروازه خارج شده بود، پادوانی ضربه سر خود را زد که ناصری توپ را جمع کرد.
ترکیب تیم فوتبال استقلال:

سید حسین حسینی لئوناردو پادوانی، رابسون، میلاد زکی‌پور (67-یعقوب کریمی)، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، محسن کریمی (55-کاوه رضایی)، علی قربانی، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای (76-جابر انصاری).

ترکیب تیم فوتبال سیاه‌جامگان:

محمد ناصری، وحید عسگری، محمدرضا خانزاده، رضا شربتی، علیرضا جلیلی، مصطفی احمدی، حسین بادامکی (85- مرتضی رنجبر)، روح‌الله سیف‌اللهی، پیام ملکیان، گوران یرکوویچ (75-محسن آذرباد) و سالار افراسیابی (70-میثم حسینی).