سرلشکر صفوی:

از ظرفیت عظیم حضور در انتخابات برای حل مشکلات کنونی نباید غافل شد


به گزارش نویدتهران، سرلشکر صفوی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت: جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی است.

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه کمیسیون ها ی تخصصی حوزه دستیاری و مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین نقش ریاست جمهوری در تغییرات کلان کشور گفت:جایگاه ریاست‌جمهوری از مهمترین و پرمشغله ترین مدیریت های کشور می باشد که توانایی تغییر در سطوح مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی کشور را دارد و از سوی دیگر انتخابات شوراهای شهر و روستا بستر و فرصتی برای مشارکت مردم در حل مسائل و مشکلات و حرکت در جهت آبادانی و بهسازی هر منطقه می باشد و از ظرفیت عظیم حضور در انتخابات برای حل مشکلات کنونی نباید غافل شد.

سرلشکر صفوی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت: جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی، شناخت فرصت‌ها، چالش‌ها و داشتن برنامه‌های کلان ملی و استانی است. مدیران عالی‌رتبه کشور عزیزمان با شناخت روندها و رویدادهای منطقه‌ای و جهانی و تشخیص درست راهبرد دشمنان انقلاب اسلامی و با درک صحیح از فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو می‌توانند راهبردها و برنامه‌های ملی و استانی را برای زندگی بهتر مردم ایران تنظیم و تدوین کنند.

مشاور عالی مقام معظم رهبری ، فرصت جهش در زمینه های مختلف اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی را یکی از فرصت های طلایی طی ۴ سال یا ۸ سال آینده دانست و افزود: کشور جمهوری اسلامی ایران و ملت عزیزمان طی ۴ یا ۸ سال آینده ظرفیت جهش و پیشرفت بزرگ در حل مشکلات اقتصادی ، فرهنگی ، اشتغال و سایر مولفه های توسعه ای ، بویژه توسعه روابط با کشورهای همسایه و سایر کشورهای خارجی را دارد و شرایط انسانی و طبیعی کشورمان آماده این جهش می باشد و این جهش زمانی محقق می گردد که مدیران کارآمد ، لایق و پاکدست و توانمند با روحیه جهادی و دارای برنامه پای کار بیایند .

سرلشکر صفوی با اشاره به تحقق وحدت و انسجام ملی با حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: ایجاد وحدت و انسجام در سطح حکومت و ایجاد ارامش و ثبات در سطح داخلی و مردم در حوزه های اقتصاد ، روحیه مردم و جامعه و همچنین ثبات بازار با انتخاب مدیران شایسته و توانمند و حضور مردم در صندوق های رای و انتخاب افراد توسط مردم محقق می گردد.

وی افزود: برای عبور از شرایط فعلی کشور و حل مشکلات کشور باید در انتخابات مشارکت کرد و برای ایجاد تغییر و تحول به پای صندوق رأی برویم. در واقع قهر با صندوق رأی، نه تنها مشکلی از مشکلات حل نمی کند ، چه بسا مشکلاتی را هم ایجاد کند ، نابسامانی ها و ناکارامدی ها را باید با انتخاب درست و خوب به فضل الهی و عنایات چهارده معصوم ( سلام الله علیهم اجمعین)پشت سر بگذاریم.

سرلشکر صفوی ادامه داد: مردم عزیز ایران با بینش و بصیرت فوق العاده ای که دارند در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری افرادی را انتخاب کنند که توانمندی تغییر وضعیت و عبور از شرایط فعلی به شرایط مطلوب را داشته باشند و آنها بتوانند آرامش و ثبات و پیشرفت و گشایش در معیشت و در زندگی مردم را در سطح ملی ، استانی ، شهر و روستایی ایجاد نمایند و راه حل آنرا داشته باشند وهمچنین بتوانند برای ایجاد انسجام ملی و رضایتمندی مردم از طریق انتخاب وزیرانی کارآمد ، پاکدست و شجاع و مردمی طی ۴ سال آینده با برنامه ای منسجم کشور را از نظر اقتصادی ، سیاسی اجتماعی و فرهنگی ارتقاء دهند.

وی با اشاره به مشخصه های انتخاب خوب توسط مردم افزود: رئیس جمهور انتخابی بایستی بااستفاده از ظرفیت ها و مولفه های قدرت ملی بتواند در مقابل طمع ورزی و سلطه بیگانگان ایستادگی کند و وزن ژئوپلیتیکی ایران را افزایش دهد و از سوی دیگر رئیس جمهور و وزرا و اعضاء شورای شهر و روستا می بایست روحیه مردم یاری و مردم داری داشته باشند و از درد مردم با خبر باشند و برنامه و راه حل برای رفع مشکلات اقشار مردم داشته باشند.