سردار حسن کرمی خبرداد:

ارتقاء توان عملیاتی و آمادگی جسمانی نیروها، رویکرد اساسی یگان های ویژه ناجا

به گزارش نویدتهران،فرمانده یگان های ویژه ناجا، ارتقاء توان عملیاتی و آمادگی جسمانی نیروها را رویکرد مهم این یگان برشمرد.
سردارحسن کرمی در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات سراسری یگان های ویژه ناجا که به میزبانی یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) برگزار شد، ایمان و اعتقاد به باورهای دینی و مذهبی را از خصایص معروف شهدای گرانقدر ایران اسلامی دانست.
وی با بیان و ترسیم حالات روحی شهید “حججی” در زمان اسارت توسط کوردلان و دشمنان دین اسلام، خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات گوناگون در مقاطع مختلف، اعتماد به نفس توام با استقامت در راه دفاع از میهن اسلامی را همچون شهدای عزیز ایران اسلامی در پی خواهد داشت.
رئیس پلیس ویژه کشور با بیان اینکه حداکثر تلاش خود را برای ارتقاء توان عملیاتی یگان های ویژه سراسر کشور به کار بسته ایم، اظهار کرد: میثاق نامه و یا همان برنامه سالانه مجموعه یگان های ویژه بر سه اصل آمادگی اعتقادی ، جسمانی و عملیاتی تنظیم و تدوین شده است.
سردار کرمی با بیان اینکه با بهره گیری از حداقل فرصت های موجود در راستای ارتقاء توان عملیاتی خود تلاش می کنیم، افزود: یگان ویژه به عنوان یک واحد پیشرفته و منسجم در نیروی انتظامی، برنامه ها و اهداف بلند مدتی را برای ارتقاء همه جانبه ارائه داده که تاکید هیئت رئیسه ناجا بر حفظ و ارتقاء آمادگی جسمانی پلیس ویژه است.
این مقام انتظامی، موضوع مهارت در یگان ویژه را یک امر مهم و تاثیر گذار برشمرد و تصریح کرد: هدف از برگزاری جشنواره ورزشی یگان های ویژه که در طول سال و با استقبال نیروهای این مجموعه برگزار می شود، حفظ و ارتقاء روحیه نشاط، شادابی و کسب مهارت کافی یک نیروی ویژه پلیس در برابر هرگونه تهدیدات و آسیب ها است.
سردار کرمی در خاتمه ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری مسابقات پنجمین دوره مسابقات سراسری یگان های ویژه ناجا، ایجاد تحول و تحرک در زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی، جهادی و … در مجموعه یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) را حاصل همدلی و وفاق بیش از پیش فرماندهان و کارکنان این یگان دانست.