سردارحسن کرمي خبرداد:

ارتقاء تجهيزات ، تقويت روحيه سلحشوري و رزم ؛ اولويت يگان ويژه

%d8%ad%d8%b3%d9%86-%da%a9%d8%b1%d9%85%d9%8aفرمانده يگان هاي ويژه ناجا در بازديد از يگان ويژه پايتخت گفت : آمادگي ، ارتقاء تجهيزات و تقويت روحيه سلحشوري و رزم انفرداي از اولويت هاي يگان ويژه است.

سردار”حسن کرمي” با حضور در جمع کارکنان پليس ويژه پايتخت ، اظهار کرد: اولين چيزي که براي پليس در اين کشور اولويت دارد، پيروي از ولايت ، خودسازي و ارتقاء مهارت هاي علمي و عملي است.
به گزارش نویدتهران،وي ادامه داد : يگان ويژه در دوران دفاع مقدس و بعداز آن نيز در حفظ امنيت کشور و مقابله با اشرار خوش درخشيده و در زمان فتنه با “بصيرت” و “آگاهي به موقع” در صحنه حضور يافت و سربلند از آن خارج شد، يگان ويژه همواره واحدي منظم ، منسجم و با انضباط بوده است.
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا بيان کرد : نيروي انساني سرمايه اصلي هرکشور است و وظيفه اي که بر عهده ماست مقابله با تهديدات دشمن ، حفظ و تقويت روحيه سلحشوري و حرکت در مسير منويات ولايت فقيه است.
وي حمايت مردمي از نظام را يک موهبت الهي دانست و اضافه کرد : رژيم طاغوت قبل از انقلاب از هر لحاظ تجهيز بوده و از حمايت هاي سرويس اطلاعاتي ساواک و کشورهاي بيگانه نيز برخوردار بوده اما از حمايت و پشتيبانب مردمي برخوردار نبود و با اراده ملي سرنگون شد.

اين مقام ارشد انتظامي در ادامه با اشاره به خدمات شايسته فرمانده يگان ويژه پايتخت سرهنگ ” سعيد مطهري زاده ” تاکيد کرد: يگان ويژه تهران بزرگ از اولويت و حساسيت خاصي براي ما برخوردار بوده و با توجه به اينکه يگان ويژه ويترين پليس مي باشد در نظر است در آتي نزديک از هر حيث به تجهيز هرچه بهتر آن بپردازيم.