فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص):

ارتش و سپاه جداناشدنی هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش گفت: امروز دشمن به دنبال جداکردن ارتش و سپاه است درحالیکه این دو ، یک لشکر بوده و جداناشدنی هستند.
امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای چافجیر و بزرگداشت شهید عبدالله عیسی پور از فرماندهان گیلانی عملیات فتح سوسنگرد در شهرستان رودسر افزود: امروز دشمن توان مقابله با نیروهای نظامی ایران را ندارد و با تحریم سپاه ، قصد جدا کردن آن از ارتش را دارد ولی نمی داند که سپاه و ارتش، یک لشگر بوده و جداشدنی نیستند.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران هرکدام به تنهایی خود یک بسیجی، سپاهی و ارتشی هستند، اظهار داشت: ممکن است لباس های ما متفاوت باشد، ولی همه ما فرزندان همین ملت و کشور هستیم.
امیر اسماعیلی تاکید کرد: دشمن با ابزارهای اطلاعاتی مختلف در تلاش است تا جوانان ایرانی را از این بصیرت دور کند اما برنامه ها و توطئه های آنان کم عمق بوده و تأثیری بر جوانان با بصیرت ایران اسلامی ندارد.
وی با اشاره به عملیات فتح سوسنگرد اظهار داشت: با فرمان امام خمینی (ره) که سوسنگرد باید آزاد شود، مقام معظم رهبری به عنوان نماینده ایشان به ساماندهی سوسنگرد پرداختند که شهید عیسی پور یکی از داوطلبان موثر در عملیات سوسنگرد بود.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء یادآور شد: شهدا با از خودگذشتگی و تقدیم جان خویش برای انقلاب اسلامی، ارزشمندترین گنج را به ارمغان گذاشتند.
وی با اشاره به اینکه شهید عیسی پور وظیفه رکن سه عملیات فتح سوسنگرد را برعهده داشت، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار نیز همانند سایر همرزمانش، با تلاش فراوان شهر را آزاد کرد و بعد از سه روز پیکر مطهرش در رودخانه کرخه پیدا شد.
امیر اسماعیلی در خاتمه سخنانش گفت: حضور مدافعان حرم در میدان جنگ علیه تروریست ها ، نشانه وجود بصیرت عاشورایی میان جوانان ایرانی است و در نبرد با تروریست ها، آنها چیزی جز چهره عاشورایی در سیمای شهدا ما ندیده اند.

26 آبان ماه، سالروز شکست حصر سوسنگرد است.