امیر سرتیپ حیدری:

ارتش عزت و مشروعیت خود را از امام (ره) دارد

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ۲۹ فروردین یادآور محبت و لطف امام راحل به جامعه بزرگ و مقتدر ارتش است و ارتش عزت و مشروعیت خود را از امام (ره) دارد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در نشست فرماندهان، جانشینان و معاونین پیشین نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت صدور فرمان تاریخی امام در حمایت از ارتش اظهار داشت: ۲۹ فروردین یادآور محبت و لطف امام راحل به جامعه بزرگ و مقتدر ارتش است.

وی افزود: امام با نامگذاری ۲۹ فروردین بنام ارتش در این روز به ارتش انقلابی و متعهد، عزت و مشروعیت بخشیدند لذا این روز متعلق به ارتش و حماسه آفرین های نیروی زمینی است.

امیر حیدری با اشاره به دیدار فرماندهان ارتش با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: سربازی ولایت برای ما باعث افتخار است و همگان دیدیم که فرمانده معظم کل قوا، ارتش را با چه عباراتی توصیف و تببین فرمودند.

وی افزود: حضرت آقا فرمودند امروز ارتش ما کارآمدتر و متدین تر از همیشه است و رسیدن به این جایگاه برای ارتش بسیار ارزشمند است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز در خدمت فرماندهان نیروی زمینی بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همچنین هئیت رئیسه، معاونین و جانشینان و رؤسای سازمان عقیدتی سیاسی نزاجا هستیم و امیدواریم بتوانیم همچون شما عزیزان کار را با همت و تلاش مضاعف و اخلاص در عمل پیش ببریم‌.