ارتش جمهوری اسلامی ایران بدنبال شهادت تعدادی از مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی صادر کرد

به گزارش نویدتهران،ارتش جمهوری اسلامی ایران بدنبال شهادت تعدادی از مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
شهادت غیرتمندانه تعدادی از سربازان ولایت در مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بدست سفاکان تروریست که امنیت ایران اسلامی همچون خاری در چشمان ناپاک آنها فرو رفته، دل همه اقشار مردم را به درد آورده و موجی از احساس غرور نسبت به فرزندان این آب و خاک را در پی داشته است.
روابط عمومی ارتش در ادامه بیانیه خود آورده است: امنیت مثال زدنی ایران اسلامی در پرتو غیرت و مردانگی مردان بی ادعایست که در اقصی نقاط کشور از حدود و ثغور میهن اسلامی همچون جان گرانبهای خویش حراست کرده و در این راه تاکنون شهدای بسیاری نیز تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و در این راستا، شهادت جمعی از غیور مردان نیروی انتظامی در یکان مرزبانی شاهدی بر این مدعا می باشد.
روابط عمومی ارتش در پایان بیانیه خود ضمن تبریک و تسلیت شهادت تعدادی از ظفرمردان نیروی انتظامی به حضرت بقیه الله الاعظم (روحی فدا) و نایب برحق ایشان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)، علو درجات برای این شهدای والامقام و صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده محترم آنها از خداوند منان مسئلت نموده است.