تولیت آستان قدس رضوی:

اربعین حسینی تن تمام مستکبران را به لرزه درآورد

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تلاش دشمن برای تفرقه افکنی میان مردم ایران و عراق گفت: اربعین حسینی تن تمام مستکبران را به لرزه درآورد.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی روز گذشته در مراسم آغاز ایام سوگواری سید الشهدا(ع) با عنوان «اذن عزا» که در صحن انقلاب حرم رضوی برگزار شد، عنوان کرد: مستکبران و حکومت‌های دست نشانه آن‌ها برای ایجاد تفرقه و جدایی دو ملت ایران و عراق بسیار تلاش کردند اما اربعین حسینی جلوه‌ای است که تن تمام مستکبرین را به لرزه درآورد.
وی با تاکید بر اینکه جریان اربعین جبهه متحد مقاومت در مقابل مستکبران را رقم زد، افزود: دشمنان اسلام می‌‎خواهند بین دو ملتی که قبل از اینکه با یکدیگر همسایه باشند، هم دین، هم کیش، هم عقیده، همدل و هم آهنگ هستند اخلاف افکنی کنند، اما هرگز اربعین کم رونق یا بی رونق نخواهد شد.
تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: مگر مردم دلداده در عراق را ندیدید که با جان و دل از زائران پیاده پذیرایی می‌کنند و دست رنج یک سال کار و تلاششان را به زائران اباعبدالله(ع) عرضه می‌کنند.
حجت الاسلام رئیسی افزود: امروز مشهدی‌ها و ملت ایران، توفیق میزبانی از میهمانان عالی قدر امام رضا(ع) را دارند و با جان و دل از زوار همسایه پذیرایی می‌کنند.