سردار قاسم رضایی:

اربعین، جبهه واحد در مقابل استکبار است

به گزارش نویدتهران، فرمانده مرزبانی ناجا اربعین را جبهه واحد در مقابل استکبار دانست و گفت: مقرر شده، گیت‌های خروجی که تسهیل کننده تردد زائران در مرز خسروی است از امروز افزایش یابد.
سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در بازدیدی که امروز از مرز خسروی و منذریه داشتیم، وضعیت خدمات رسانی و امنیتی مطلوب و مشابهی در دو طرف مشاهده شد که نشان از وحدت دو کشور است.

وی ادامه داد: قرارگاه مشترک بین دو کشور ایران و عراق در سطوح مختلف تشکیل شده تا مأموریت بزرگ اربعین مدیریت و کنترل شود.

فرمانده مرزبانی ناجا، اربعین حسینی (ع) را جبهه واحد در مقابل استکبار دانست و تصریح کرد: بیرق امام حسین (ع) فتنه چند روز اخیر در کشور عراق را خنثی کرد؛ دشمنان دو کشور ایران و عراق بدانند که شکست خورده‌اند و فتنه‌های آنها خنثی شده است.

سردار رضایی تأکید کرد: روز گذشته ۵۵۰ هزار زائر از مرزهای چهارگانه به سمت کشور عراق تردد داشته‌اند که این موضوع مهم را باید به کل منطقه تبریک بگوییم چراکه نشان دهنده وحدت منطقه در خاورمیانه و دنیاست.

وی به افزایش گیت‌های خروجی کشور عراق اشاره کرد و گفت: در نشستی با همتای عراقی در منذریه تأکید شد، گیت‌های خروجی که تسهیل کننده تردد زائران است از همین امروز افزایش یابد.