فرمانده ناجا:

اراذل و اوباش داعشی به زودی در محکمه جمهوری اسلامی ایران محاکمه خواهند شد

به گزارش نویدتهران،فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه به هیچ عنوان به هیچ گروه، دسته ، فرقه و جریان سیاسی اجازه تحرکات ضدامنیتی و غیرقانونی نخواهیم داد، گفت: ان شاء الله در اسرع وقت این اراذل و اوباش داعشی و مخلان نظم و امنیت در محکمه عدل جمهوری اسلامی ایران محاکمه خواهند شد.

سردار حسین اشتری در مراسم وداع با شهدای فاطمی (عرصه نظم و امنیت ) باگرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب ، دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم و حریم و شهدای عرصه نظم و امنیت به ویژه چهار شهیدی که در درگیری با آشوب گران به فیض شهادت رسیدند، اظهار داشت: ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را خدمت همه حاضران و مردم تسلیت عرض می کنم، همچنین لازم می دانم به خانواده معزز و معظم چهار شهید مدافع امنیت کشور نیز تبریک و تسلیت بگویم.

فرمانده ناجا ادامه داد: امروز پیکر پاک شهیدان و عزیزانی در دستان مردم بزرگوار، شهید پرور و ولایی تشییع می شود که برای امنیت ، آرامش و نظم بیشتر در کشور به شهادت رسیدند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه سه تن از این عزیزان از شهدای بزرگوار ناجا و یک شهید نیز از برادران عزیز بسیجی است، ادامه داد: امروز نیروی انتظامی و بسیج عزیز، با قدرت و اقتدار در مقابل هر بی نظمی و اخلالی ایستاده اند.

سردار اشتری تأکید کرد: فرزندان ملت در ناجا در مأموریت های مختلف از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها به صورت شبانه روزی برای استقرار نظم و امنیت مشغول خدمت هستند و امنیت مثال زدنی ما در منطقه مرهون خون شهداست.

وی خاطر نشان کرد: شهدا مظلومانه و بدون هیچ ادعایی رفتند و با شهادت و ایثارگری خود امنیت و آرامش را به مردم هدیه کردند. باید این عزیزان و خانواده آنها را قدر بدانیم که امنیت ما مرهون خون این عزیزان است.

فرمانده ناجا تأکید کرد: نمی گذاریم خون شهدای ناجا و بسیج که در کنار هم با همدلی و هماهنگی ، امنیت می آفرینند پایمال شود، امروز ناجا ، سپاه ، ارتش ، بسیج در کنار هم و باوحدت کلمه زیر بیرق و پرچم فرماندهی معظم کل قوا؛ مقام معظم رهبری برای اجرای مأموریت ها تلاش می کنند و در این مسیر هیچ کوتاهی نمی کنند و تقدیم این شهدا موید این ادعا است.

سردار اشتری با اشاره به حادثه خیابان گلستان هفتم پاسداران گفت: شاهد هماهنگی خوب بین ناجا ، سپاه، بسیج، شورای تأمین امنیت استان و وزارت کشور بودیم و این مأموریت به خوبی انجام شد.

وی با بیان اینکه در ضرب الاجلی 15 دقیقه ای این قائله ختم شد ، گفت: برخی سوال می کنند آیا نمی شد حالا که ناجا و دیگر دستگاه ها این توان را دارند ، ماجرا با سرعت بیشتری به پایان می رسید؛ باید بگویم مدیریت صحنه باید با رعایت همه جوانب باشد ، برخی از ساعات به دلیل تراکم مردم و تردد مردمی شاید اگر زودتر اقدام می شد ، مشکلاتی پیش می آمد .

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: بدانید و اطمینان داشته باشید که فرزندان شما در ناجا و دیگر دستگاه های مسئول در موعد مقرر و در ضرب الاجلی 15 دقیقه ای ، با آشوب گران با قدرت تمام برخورد کردند.

وی اضافه کرد: ظرف 15 دقیقه آشوب گرانی که خط و نشان می کشیدند ، دستگیر شدند و با این جماعت برخورد شد و ذلیلانه و با روحیه ترس میدان را خالی کردند و این بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

سردار اشتری تأکید کرد: هر کسی که با هر عنوان ، فرقه و یا تفکری بخواهد امنیت کشور را به مخاطره بیندازد با قاطعیت و اقتدار با آنها برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: همکاران بنده به تعبیر مقام معظم رهبری  مجاهدان فی سبیل الله   هستند و بر این تعبیر افتخار می کنیم و آن را مدالی بر گردن خود می دانیم.

وی خاطر نشان کرد: با روحیه جهادی، توکل بر خداوند و توسل به ائمه اطهار و با آموزش ها ، به هیچ عنوان به هیچ گروه، دسته ، فرقه و جریان سیاسی اجازه نمی دهیم تحرکات ضد امنیتی و خرابکارانه داشته باشند.

وی یادآور شد: ما با حضرت امام (ره) ، مقام معظم رهبری ، شهدا و خانواده آنها عهد بستیم و می بندیم که تا آخر ایستاده ایم و در هر کجا ، هر شخصی قصد اخلال داشته باشد با اقتدار برخورد کنیم.

وی با تسلیت مجدد به خانواده معظم چهار شهید مدافع امنیت گفت: واقعا داغ این عزیزان انقلابی و متعهد برای ما و خانواده هایشان سخت و سنگین است و باید بگویم هرگز اجازه نمی دهیم خون پاک این شهدا پایمال شود.

سردار اشتری خطاب به خانواده معزز شهدا تأکید کرد: ما در غم شما شریک هستیم و نمی گذاریم خون شهدا به هدر رود ، نمی گذاریم و اجازه نمی دهیم کسانی که به دنبال ناامنی کشور هستند به اهداف خود دست یابند .

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: با هماهنگی خوبی که بادستگاه محترم قضا صورت گرفته ، ان شاء الله این اراذل و اوباش داعشی و مخلان نظم و امنیت در اسرع وقت در محکمه عدل جمهوری اسلامی ایران محاکمه می شوند و ما در اینجا عهد و پیمان می بندیم که راه شهدا را ادامه می دهیم تا شرمنده آنها نباشیم.

وی با اشاره به شروع آشوب در خیابان گلستان هفتم پاسداران ادامه داد: بنده از دقایق اول پیگیر بودم و مرتب گزارش ها را دریافت می کردم باید بگویم شهدای امنیت ؛ شجاعانه عمل کردند و مظلومانه شهید شدند و در این حین توجه داشتیم که صحنه به گونه ای مدیریت شود که مردم کمترین آسیب و خسارت را ببینند ، در مواقعی به خاطر مردم مجبور بودیم صبر کنیم تا مردم دچار خسران نشوند، ان شاء الله با محاکمه این جرثومه های فساد و اراذل و اوباش داعشی ، دل مردم و خانواده معزز شهدا شاد خواهد شد.

وی در پایان از حضور جانشین ستاد کل نیروهای مسلح ، مسئولان دستگاه قضا ، سازمان بسیج مستضعفان و مردم همیشه در صحنه تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، صبح امروز مراسم وداع با شهدای فاطمی (عرصه نظم و امنیت) با حضور پر شور مردم و مسئولان ارشد کشوری و لشکری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد. در این مراسم دکتر  رحمانی فضلی  ؛ وزیر کشور ، سردار  حسین اشتری  ؛ فرمانده نیروی انتظامی، دکتر  مقیمی ؛ استاندار تهران و جمعی از مسئولان به همراه خانواده معزز شهدا حضور داشتند.