معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی:

ارائه خدمات‌ به هیئت‌های عزادار حرم مطهر رضوی در تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش نویدتهران،معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با اعلام ساعات خدمات‌دهی به هیئت‌های عزادار حسینی اظهار کرد: حرم مطهر رضوی در روز تاسوعا و عاشورای حسینی از ساعت ۷ تا ۲۳ به صورت ویژه به هیئت‌های عزادار خدمات‌ ارائه خواهد کرد.
سید خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: حرم مطهر رضوی از سحرگاه روز تاسوعا تا شام غریبان حسینی آماده پذیرایی از هیئت‌های عزادار است و سعی ما بر آن است تا امنیت و نظم کامل در اماکن متبرکه حفظ شود.
وی با بیان اینکه برای برقراری هرچه بیشتر نظم و آرامش در اماکن متبرکه و ساماندهی بهتر هیئات مذهبی محدودیت‌هایی برای تردد در نظر گرفته شده است، افزود: مسیرهای بست شیخ طبرسی و شیخ طوسی ویژه تشرف و ورود هیئت‌ها و بست شیخ حرعاملی نیز ویژه خروج هیئت‌های مذهبی در نظر گرفته شده است.
منبتی اظهار کرد: در این ایام یگان‌های ویژه حفاظت حرم مطهر رضوی در ورودی‌های اماکن متبرکه تلاش خواهند کرد تا علاوه بر ایجاد امنیت کامل در حرم مطهر رضوی، هماهنگی‌های لازم برای تسهیل ورود ابزار و ادوات هیئات مذهبی صورت بگیرد.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: همه هیئت‌های مذهبی که مجوز شورای هیئت‌های مذهبی را در روز تاسوعا و عاشورای حسینی دریافت کرده باشند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر هیئات مستقر در حرم بسته‌های متبرک دریافت کنند.