سردار حسین اشتری:

ادامه راه شهدا سبب افزایش امنیت و آسایش ملت بزرگوار می شود

به گزارش نویدتهران، فرمانده انتظامی ناجا با بیان اینکه ادامه راه شهدا،حفاظت و حراست از مرزها و حفظ امنیت کشور است، گفت: امروز آمده ایم تا با شهدا عهد و پیمان ببندیم که راه آنان را ادامه دهیم.

سردار حسین اشتری در مراسم وداع با ۱۴ شهید تازه تفحص شده ناجا که با حضور مسئولان لشکری، کشوری و خانواده گرانقدر این شهدا در مسجد کمیل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: سلام و درود می فرستم به شهدا به خصوص به ۱۴ شهید عزیزی که امروز توفیق حضور در کنار پیکر مطهرشان را پیدا کردیم.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: اگر امروز ما در کشوری هستیم که ثبات و امنیت مثال زدنی و پایدار دارد به برکت خون شهداست ، همه مردم عزیز ما باید قدردان شهدای بزرگوار باشند.

وی خاطر نشان کرد: در مراسمی که تعدادی از خانواده های شهدا محضر مقام معظم رهبری شرفیاب شده بودند ، معظم له فرمودند” هرشخصی یک روز از دنیا می رود، به هر صورت این دنیا دار فانی و گذراست؛ خوشا به حال کسانی که در راه خدا و میهن اسلامی شان شهید شدند، خانواده شهدا در اجر و پاداش آنان سهم بسیار بزرگی دارند.”

سردار اشتری با بیان اینکه امروز شهدا به ما کمک کردند و جای پیکر پاکشان را به ما نشان دادند ، افزود: زمان طولانی از فراغ پیکر پاک شهدا با خانواده هایشان می گذرد که این دوری برای خانواده ها سخت و طاقت فرسا بوده است ، ان شاء الله بتوانیم قدردان خانواده های گرانقدر شهدا باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خطاب به خانواده شهدا، تأکید کرد: امروز هم جمعی از همکاران فرزندان شما در اینجا حضور دارند تا با شهدا عهد و پیمان ببندند که راه آنان را ادامه می دهند.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: راه شهدا، حفاظت و حراست از مرزها و حفظ امنیت کشور و همچنین پیروی از ولی امر خود است که همگی باید این راه را ادامه دهیم.

سردار اشتری در خاتمه عنوان کرد: ان شاء الله راه شهدای عزیز را ادامه دهیم و شرمنده خانواده های گرانقدر آنان نشویم که نتیجه ادامه این راه، افزایش امنیت و آسایش ملت بزرگوار میهن اسلامی مان است.