رئیس قوه قضاییه اعلام کرد:

اختصاص بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات فوری مجموعه قضایی هرمزگان

به گزارش نویدتهران،رئیس قوه قضاییه از اختصاص بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات فوری مجموعه قضایی استان هرمزگان خبر داد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جمع خبرنگاران با تشریح دستاوردهای سفر خود و مسئولان عالی قضایی به استان هرمزگان، به رئوس مطالب مطرح شده در جمع خانواده‌های شهدا، روحانیون، نخبگان، قضات و کارکنان دادگستری، جلسه شورای اداری و جلسه شورای عالی قضایی اشاره کرد و گفت: در جلسه شورای اداری بر حمایت کامل از همه کارآفرینان و سرمایه گذاران تاکید شد و این عزیزان مطمئن باشند که تمام اجزای نظام از آنان حمایت خواهند کرد.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به تمرکز ۱۴ هیات اعزامی قوه قضاییه به نقاط مختلف استان هرمزگان و بررسی مشکلات، افزود: با ارائه گزارش از سوی این ۱۴ هیات، تصمیماتی برای رفع کمبود نیروی انسانی اتخاذ و قرار شد بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات قوه قضاییه و اعتبارات استانی برای رفع مشکلات فوری مجموعه قضایی هرمزگان اختصاص یابد.

آیت الله رئیسی، شاخصه استان هرمزگان را انسجام کم‌نظیر میان مذاهب و قومیت‌های گوناگون و همچنین تعامل دستگاه های استانی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان دانست و گفت: اگر این انسجام ادامه یابد، در توسعه یافتگی استان نقش بسزایی خواهد داشت.