معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد؛

اجرای ۷۰ ساعت برنامه شکوه رضوان در دهه کرامت ۹۷

به گزارش نویدتهران،معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در ایام دهه کرامت امسال بیش از ۷۰ ساعت برنامه با عنوان شکوه رضوان در صحن جامع رضوی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی با اعلام این خبر گفت: برنامه شکوه رضوان از شب میلاد حضرت معصومه(س) تا دو روز بعد از ولادت امام رضا(ع) میزبان عموم زائران در صحن جامع رضوی بود.
وی ادامه داد: این ویژه برنامه هر روز طی دو بخش از ساعت ۱۸ تا نماز مغرب و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء تا ساعت ۲۳ اجرا شد.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: شکوه رضوان محوری‏‌ترین و باشکوه‏‌ترین برنامه حرم مطهر رضوی در دهه کرامت امسال بود، در این مراسم با شکوه بین ۷ تا ۱۲ برنامه متنوع اعم از معرفی کتاب، شعرخوانی، مداحی، قرائت ادعیه، سخنرانی، مسابقه، اعلام برنامه‌های حرم و … اجرا می‎شد.
وی افزود: حجج الاسلام والمسلمین رئیسی، لقمانی، آقامیری، ماندگاری، حسینی قمی، رفیعی، سعیدی، رنجبر، فرح‎زاد و پناهیان و شریعتی‌‏تبار، برخی از سخنرانان شکوه رضوان بودند که بخشی از سخنرانی ایشان به صورت ویژه در دهه کرامت در شبکه‎های اجتماعی توزیع و در سایت‎ها معاونت تبلیغات قرار داده می‎شد.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: هر شب یک یا دو نفر از شعرای کشوری در برنامه شکوه رضوان برنامه شعرخوانی داشتند، سیدروح‌‏الله موید، صابر خراسانی، سیدحسین سیدی، ابوالفضل مبارز، میرزائی، خاکساری، عصمت‎پرست، زمانیان، رحیمی، مودب، یوسف‏‌پور، اطاعتی، بقایی، خراشادی، رحمان و سیدعلی جلالی برخی از شعرایی بودند که در شکوه رضوان به شعرخوانی ‏پرداختند.
وی با اشاره به اینکه در دهه کرامت امسال نماز مغرب و عشاء به امامت مرجع عالی‌قدر آیت الله نوری همدانی اقامه شد، عنوان کرد: در شب میلاد امام رضا(ع) یکی از باشکوه‎ترین نماز جماعت‎های حرم مطهر رضوی اتفاق افتاد به طوری که صحن جامع رضوی مملو از جمعیت شده بود و صف‎های نماز جماعت به ورودی رواق امام خمینی(ره) رسیده بود.