رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران خبر داد؛

اجرای گفتمان دینی و دانش آموزی در ایام الله دهه فجر

به گزارش نویدتهران،حجت‌ الاسلام خدایی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران از اجرای گفتمان های دینی و دانش آموزی همزمان با دهه فجر خبر داد.

اذن الله خدایی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران در گفتگو با روابط عمومی ، از اجرای گفتمان دینی و دانش آموزی در دهه مبارک فجر خبر داد.

خدایی، اجرای گفتمان‌های دانش‌آموزی از سوی اداره تبلیغات اسلامی را به ‌عنوان موفق‌ترین طرح در نوع خود و یک تعامل و ارتباط دوسویه میان استاد و دانش آموز و در فضایی آرام و صمیمانه خواند.

وی، در ادامه ضمن ابراز خرسندی از اجرای این طرح در دوره های قبل و استقبال دانش آموزان از آن، گفت: در ادامه اجرای گفتمان های دانش آموزی از سوی این اداره، گفتمان ها همزمان با فرا رسیدن ایام  الله دهه فجر با عناوین انقلاب اسلامی و تحکیم خانواده ضمن هماهنگی مسئولین آموزش و پرورش، با حضور اساتید مجرب برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام خدایی، در ادامه با بیان این مطلب که گفتمان‌های دینی با هدف بصیرت افزایی اجرا می‌شود، افزود: شناخت امام، شهدا، آگاهی و هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان، معرفت افزایی نسل نوجوان و جوان با ارزش ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در دهه فجر، ادامه راه را برهمگان روشن می‌کند.