اجرای رزمایش ترافیکی اربعین حسینی پلیس راهور

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در رزمایش ترافیکی اربعین حسینی پلیس راهور از اعزام ۵ هزار نیرو در قالب ۱۴۰۰ تیم خودرویی و موتوری برای خدمات دهی به زوار اربعین حسینی خبر داد.
سردارتقی مهری در رزمایش ترافیکی اربعین حسینی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی اظهار داشت: طرح ویژه ترافیکی اربعین پلیس راهور از ۱۹ مهرماه سال جاری آغاز و تا ۲۴ آبان ماه ۹۷ با هماهنگی همه دستگاه های امدادی و خدماتی اعم از راهداری، اورژانس، هلال احمر، امداد خودرو، وزارت کشور و … اجرایی می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بیان کرد: ۵ هزار نیرو در قالب ۱۴۰۰ تیم خودرویی و موتوری برای برقراری نظام و امنیت در استان های خوزستان، ایلام، کرمانشاه و مسیرهای منتهی به این استان ها حضور فعال دارند.

این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس طرح ویژه ترافیکی را در سراسر کشور خصوصا محورهای منتهی به مرزهای سه گانه اجرایی و با تمام توان و استفاده حداکثری از ظرفیت ها به میدان آمده تا به زوار اربعین حسینی خدمات رسانی کند.

سردار مهری عنوان کرد: امید است بتوانیم خدمتگزاران خوبی برای زوار باشیم از همین جا نیز از همه همکاران به پاس تلاش و زحماتشان تشکر می کنم.