فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش؛

اجازه هیچگونه تجاوزی به دشمنان جمهوری اسلامی ایران نخواهیم داد

به گزارش نویدتهران،مراسم تجدید میثاق فرمانده و جمعی از کارکنان قرارگاه پدافندهوایی با آرمان‌های امام راحل برگزار شد.

مراسم تجدید میثاق فرمانده و جمعی از کارکنان قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی با آرمان‌های امام راحل در حرم مطهر امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم امیر علیرضا‌ صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی، امیر الهامی جانشین قرارگاه پدافندهوایی و جمعی دیگر از فرماندهان این قرارگاه حضور داشتند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش در حاشیه این مراسم طی سخنانی گفت: امروز به همراه معاونان، فرماندهان و کارکنان پدافند هوایی به حرم مطهر امام خمینی(ره) آمدیم تا به مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) بگوییم که سربازان شما در پدافند هوایی تا آخرین قطره خون از آرمان‌های انقلاب اسلامی عقب‌نشینی نخواهند کرد.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه من بر اساس تدبیر فرمانده معظم کل قوا به سمت فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) منصوب شدم، گفت: بنا را بر این گذاشتم تا با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) کارم را آغاز کنم.

امیر صباحی‌فرد تصریح کرد: ما به مردم عزیز ایران قول می‌دهیم که با بهره‌گیری از بهترین امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم، اجازه هیچگونه تجاوزی به دشمنان جمهوری اسلامی ایران نخواهیم داد.