سردار قاسم رضایی:

اتحاد مردم ایران اسلامی، بزرگترین سرمایه برای امنیت

به گزارش نویدتهران، فرمانده مرزبانی ناجا، گفت: ایمان، انسجام مردمی و پیروی از ولایت فقیه، بزرگترین سرمایه برای حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور است.

سردار قاسم رضایی در مراسم شب خاطره اسوه های امنیت وگرامی داشت یاد و خاطره شهدای مرزبان استان ایلام، گفت: این نوع گفتمان، یکی از ابزارهای جدی مقابله با تهدیدات و تهاجمات فرهنگی و یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع شد، یادآور شد: آنچه انقلاب اسلامی به ما هدیه کرد آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی بود که در منطقه عملیاتی میمک و مرزهای استان ایلام از این آرمان ها دفاع شد.

فرمانده مرزبانی ناجا، با اشاره به اینکه امروز ما مدیون فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم، افزود: انقلاب اسلامی ایران در مسیر الی الله و بسترساز ظهور امام زمان (عج) است؛ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در راستای بعثت، غدیر و صحنه های عاشوراست.

سردار رضایی با بیان اینکه استان ایلام با تقدیم 3 هزار شهید نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته است، یادآور شد: بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس برای نسل امروز یک درس و کلاس بزرگ است، امروز باید تهدیدها را بشناسیم و انس با قرآن و در مسیر ولایت بودن نیاز ماست.

وی با تاکید بر اینکه امروز جنگ و نبرد دشمنان با انقلاب اسلامی عوض شده است، گفت: هدف اصلی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، ضربه زدن به اصل ولایت فقیه است به گونه ای که ستون انقلاب اسلامی را نشانه گرفته اند؛ دشمن شناسی و بصیرت بسیار مهم است که باید به روز بود و دشمنان را به خوبی شناخت.

فرمانده مرزبانی ناجا، با بیان اینکه کشور ایران با 15 کشور همسایه و دارای مرز مشترک است، ابراز کرد: مرزبانان کشور عزیز ایران اسلامی با تمام سختی ها از مرزهای نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

سردار رضایی، با اشاره به مظلومیت مرزداران در دفاع از مرزها در سخت ترین شرایط، خاطرنشان کرد: امروز ما بالاترین و بزرگترین سرمایه را داریم که ایمان و انسجام مردمی و ارتباط قلبی مردم با ولی امر مسلمین است که در دنیا چنین چیزی وجود ندارد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده های 15 شهید مرزبان استان ایلام با حضور مسئولان فرهنگی و اجرایی استان تجلیل شد.