دکتر صادق نجفی خبر داد؛

ابلاغ بخشنامه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری

به گزارش نویدتهران،معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابلاغ بخشنامه مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، پست بانک و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در راستای اجرای قانون حمایت از توسعه واشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق ملی و با هدف تسهیل وتسریع در بهره مندی از تسهیلات خبرداد.

صادق نجفی با تاکید بر اینکه برای رفع بیکاری باید درایجاد و توسعه اشتغال روستایی تلاش کرد، ادامه داد: کارگروه اجرایی تفاهم نامه مذکور با عضویت شعب پست بانک استان ها و مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی استان و دبیری معاون صنایع کوچک استان ها تشکیل می‌گردد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه‌کرد: متولیان طرح های توجیهی متقاضیان تسهیلات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری و نواحی صنعتی روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در کارگروه فوق ارزیابی فنی-اقتصادی می‌گردد.

نجفی خاطر نشان کرد: این تفاهمنامه سه جانبه در راستای اجرای قانون ایجاد و توسعه اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی اجرا خواهد شد.