سردار شریف در اجتماع راهپیمایان 13 آبان یزد:

آمریکا حریف ملت ایران نمی‌شود

به گزارش نویدتهران، سخنگوی سپاه گفت: آمریکا با توطئه و تفرقه افکنی به دنبال ایجاد امنیت برای رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در اجتماع راهپیمایان ۱۳ آبان یزد در میدان امیرچخماق با اشاره به دشمنی‌های بی‌امان دنیای استکبار و بدخواهان انقلاب وایران اسلامی در طول دهه های گذشته اظهار داشت: ملت ایران ۳۹ سال است که انواع و اقسام بحران ها و توطئه های دشمنان را پشت سر گذاشته و اکنون روی پله عزت وترقی ایستاده است.

وی با برشماری برخی توطئه های دشمن بر علیه ملت ایران ،بیان کرد: ایجاد نا امنی در شمال‌غرب و جنوب کشور که به دست دشمنان انجام شد، نتوانست انقلاب را از ریل خود خارج کند و انواع و اقسام ناآرامی‌ها و ایجاد گروهک‌های ساخته دست آمریکا و حتی کودتای ۲۸ مرداد نتوانست ملت ایران را از ادامه مسیر مبارزه منصرف کند.

سردارشریف با اشاره به اقدامات دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی و افشای اسناد جاسوسی آمریکا که امروز به ۷۵ جلد کتاب مرجع و مهم مبدل شده است ، عنوان کرد: امروز هم می‌بینیم که آمریکایی‌ها دست از اقدامات خصمانه و دشمنی بر علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بر نخواهند داشت .

مسئول روابط عمومی کل سپاه تصریح کرد: امروز ملت‌ها به برکت استقامت و پایداری جمهوری اسلامی ایران یکی پس از دیگری به ماهیت واقعی آمریکا پی می‌برند و خباثت‌های آمریکا دیگر برای همه مردم جهان آشکار شده است.

وی در ادامه یادآور شد: اینکه امروز رئیس جمهور آمریکا، ملت ایران را تروریست خطاب می‌کند از قدرت آمریکایی‌ها نیست ، بلکه از ضعف آنها است و ملت ما استوار و محکم در خط امام و رهبری و آرمان‌هایش ایستاده و از آرمان‌های خود دست بر نمی‌دارد و برای تحقق منویات رهبری معظم انقلاب تلاش می‌کند.

سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهداف آمریکا در منطقه اظهار داشت: آمریکا ایجاد امنیت برای رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه را دنبال می‌کنند، اما مسلمانان با کمک یکدیگر چنین اجازه‌ای را به آمریکا نخواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان مسلمان و حماس فلسطین دفاع جانانه‌ای در منطقه دارند و این مقاومت خود را از ملت ایران الگو گرفته اند و امروز همگان می‌دانند که رژیم غاصب صهیونیستی یک دشمن مشترک برای مسلمانان است و همانطور که رهبری فرمودند؛ این رژیم تا ۲۵ سال آینده بیشتر دوام نخواهد داشت.

سخنگوی سپاه ادامه داد: آمریکا در اقدامات خود با ترفندهای مختلف برای امنیت آفرینی و حضور صهیونیست‌ها در منطقه تلاش کرده اما با درایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب به توفیقی دست نیافتند.

وی تصریح کرد: امروز یکی از مشکلات مردم مسلمان سایر کشورها ، نداشتن رهبری خردمند، هوشیار و شجاع همچون رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: امروز به برکت دفاع مقدس و آموزه های گرانسنگ آن دوران ، امنیت منطقه حفظ شده و ملت ایران بدانند که آمریکایی‌ها فقط شعار می‌دهند و جرأت عمل ندارند زیرا می‌دانند که حریف ملت ایران نمی‌شوند.

سردارشریف در پایان تصریح کرد: ما به برکت هوشیاری مردم و بینش رهبر معظم انقلاب چندین گام از آنها جلوتر هستیم و اجازه هیچ اقدامی علیه امنیت ملی را به دشمنان نخواهیم داد.