حسینی:

آمریکایی ها جرأت بمباران ایران را ندارند

پوستررییس دانشکده پیامبر اعظم(ص) دانشگاه جامع امام حسین (ع) با اشاره به افشاگری اخیر جان کری درباره بمباران ایران قبل از توافق هسته ای گفت: آمریکایی ها هیچ گاه جرأت بمباران ایران را ندارند و این با محاسبات استراتژیک قابل اثبات است.

آیین رونمایی از پوستر همایش ملی “نظام سلطه و جریان نفوذ ” با حضور سردارسرتیپ دوم پاسدارمحمد رضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) و جمعی ازفرماندهان و مسئولین دانشگاه برگزارشد.

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازسپاه،حسین حسینی رئیس دانشکده پیامبر اعظم(ص) دانشگاه جامع امام حسین (ع) و دبیرهمایش ملی “نظام سلطه و جریان نفوذ “در این مراسم با اشاره به راهبرد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: کشوری که بر مبنای اقتصاد مقاومتی پیش می رود می تواند با مبارزه و حرکت عزتمندانه مشکلات خود را حل کند و تجربه تاریخی و منطق سیاسی اثبات می کند تعامل باآمریکا بازی حاصل جمع صفراست.

دبیرهمایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ همچنین با اشاره به افشاگری اخیر جان کری درباره بمباران ایران گفت: آمریکایی ها جرأت بمباران ایران را ندارند و این با محاسبات استراتژیک قابل اثبات است.

وی تصریح کرد: ما راهی جز مبارزه با آمریکا در صحنه بین المللی نداریم و ایستادگی و جهاد کبیر در این زمینه فاکتور تعیین کننده ای است. به میزانی که از جهاد کبیر استفاده کنید، شانس اینکه بتوانید از امداد الهی استفاده نمائید نیز بیشتر خواهد بود.

حسینی ادامه داد: فاکتور تعیین کننده در مبارزه با آمریکا، نه چانه زنی و یارگیری بین المللی، بلکه جهاد کبیر است. در این راستا راهی جز مقابله با امریکا وجود ندارد و تدابیر حکیمانه و راهگشای مقام معظم رهبری خنثی کننده تمامی تهدیدات است.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با شجاعت، استحکام و اقتدار الهی در مقابل مستکبرین ایستاده اند و به وعده الهی ایمان دارند. اگرطرف حق باشید و ایستادگی کنید و مبارزه نمائید و به وعده الهی ایمان داشته باشید، قطعا پیروزی محقق می شود.

دبیر همایش ملی نظام سلطه و نفوذ با اشاره به اهمیت مقاومت در برابر مستکبرین عنوان کرد: همیشه در طول تاریخ دستاوردهای بزرگ زمانی به دست آمده که مردان بزرگ به صحنه آمدند و برای کسب یک دستاورد دست به خطرزدند. دستاوردهای بزرگ ما محصول تصمیم گیری های خطیرمردان بزرگ ما بوده است.

رئیس دانشکده پیامبر اعظم(ص) با اشاره به انواع و ابعاد مختلف نفوذ یادآور شد: نفوذ اقتداری مهمترین شکل نفوذ است که باید مورد بررسی قرار بگیرد و همچنین باید مراقب جنگ و نفوذ باشیم.جان کری وزیر امورخارجه آمریکا اخیرا درنشست «موسسه صلح»گفته بود: قبل ازتوافق هسته‌ای برای بمباران ایران تحت فشاربودیم.

گفتنی است؛ همایش ملی “نظام سلطه و جریان نفوذ” ۱۷ بهمن ماه درمرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می شود؛علاقمندان می توانند برای مشاهده محورهای این همایش ملی و دانلود پوستر آن، به آدرس http://nofouz.ihu.ac.ir مراجعه نمایند.