سردار اشتری در حاشیه دیدار با وزیر بهداشت تاکید کرد:

آمادگی کامل نیروی انتظامی برای همکاری با وزارت بهداشت در مقابله با کروناویروس

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: در زمینه کنترل ترددها که از سیاست های وزارت بهداشت و مدیران عالی کشور است، اقدامات خوبی توسط پلیس راهور انجام شده است.

سردار حسین اشتری، در حاشیه دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان کشور در ارائه خدمت به مردم ایران، اظهار کرد: در روزهای جاری، حجم کار و خدمات رسانی بسیار بالا است که با مشارکت مردم و کادر بهداشت و درمان کشور، این روند به خوبی پیش می رود، امیدواریم معضل همه گیری ویروس کرونا در کشور به زودی حل شود.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در این زمینه با توجه به ظرفیت های خوبی که دارد، همکاری خواهد کرد. کما اینکه همواره و در تمام حوادث، یار و یاور مردم عزیز بوده است.

وی با بیان اینکه در موضوع کرونا نیز مدافعین وطن، در کنار مدافعین سلامت آماده خدمت رسانی به مردم هستند، خاطرنشان کرد: تمام تجهیزات ما مانند تجهیزات یگان ویژه آماده ضدعفونی کردن فضا‌های عمومی کشور هستند که روز گذشته نیز گوشه ‌ای از این آمادگی را مشاهده کردید.

سردار اشتری درخصوص برخورد با افراد سودجو، تصریح کرد: برخی افراد سودجو و فرصت طلب، با سوء استفاده از شرایط پیش آمده، برخی اقلام مورد نیاز مردم را احتکار کردند که پلیس از همان لحظه اول ورود کرده و تعداد قابل توجهی از انبارهایی که ماسک و نیازمندی های مردم را احتکار کرده بودند، شناسایی و به مراجع قضایی برای اقدامات لازم معرفی کرد که با آنها برخورد شد.

وی تصریح کرد: پلیس فتا در زمینه برخورد با افرادی که اخبار کذب را منتشر می‌ کنند و قصد تشویش اذهان عمومی را دارند، اقدامات خوبی را انجام داده و چند نفر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند و خوشبختانه در این فضا به سمت آرامش گام برمی داریم.

وی با اشاره به کنترل رفت‌ و آمدهای بین شهری و کاهش سفرها، گفت: در زمینه کنترل ترددها که از سیاست های وزارت بهداشت و مدیران عالی کشور است نیز اقدامات خوبی توسط پلیس راهور انجام شده است.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: تمام ارکان کشور از جمله، نیروی انتظامی و نیرو‌های مسلح در خدمت مردم به خصوص وزارت بهداشت هستند و برای خدمت به مردم، در اقصی نقاط کشور آمادگی کافی دارند.