سردار حسین اشتری:

آمادگی پلیس برای خدمت رسانی به زوار امام رئوف

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیش از ۵ میلیون زائر در ایام پایانی ماه صفر به مشهد تشرف می یابند و بیش از ۵ هزار نیرو از سراسر کشور برای خدمت رسانی به زوار امام رئوف آمادگی دارند.

سردار حسین اشتری در مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر سه تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و ایام پیش رو، اظهار داشت: از ماه ها قبل تصمیم بر این بود تعدادی از شهدای گرانقدر دفاع مقدس در ستاد ناجا تدفین شوند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: امروز این توفیق نصیب شد که میزبان ۳ تن از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در ستاد ناجا باشیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم راه شهدا را همواره ادامه دهیم، افزود: تدفین این عزیزان همواره عامل افزایش انگیزه، روحیه شهادت طلبی و جهاد و برکت در کارها است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: پیش بینی شده بیش از ۵ میلیون زائر در ایام پایانی ماه صفر به مشهد مقدس تشرف یابند و در این راستا بیش از ۵ هزار نیرو از سراسر کشور برای خدمت رسانی و تأمین امنیت و آسایش زوار امام رئوف آمادگی دارند.

فرمانده ناجا یادآور شد: شهدا با نثار جان خود که ارزشمند ترین سرمایه زندگی آنها است حافظ جان، مال و ناموس مردم عزیز میهن بودند و بایستی همواره یاد و خاطر آنان را زنده نگه داریم.

سردار اشتری در خاتمه گفت: این شهدای گمنام گرانقدر ۲۲ و ۲۴ ساله هستند که در ۲۱ تیر ماه سال ۶۷ در تک دشمن بعثی در منطقه زبیدات به شهادت رسیده‌اند و به همراه آنها شهید ۱۹ ساله‌ای که در ۱۵ تیرماه سال ۶۱ در عملیات رمضان و در منطقه شرق بصره به شهادت رسیده نیز هست.

گفتنی است، طی مراسم باشکوهی با حضور فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام برگزار و پیکر این عزیزان در جوار مسجد مالک اشتر ستاد ناجا به خاک سپرده شد.