سردار رحیمی:

آغاز عملیات سراسری دستگیری سارقان و مالخرها در هزار نقطه از تهران

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت صبح امروز از شروع عملیات سراسری دستگیری سارقان و مالخرها در سطح تهران خبر داد.
سردار حسین رحیمی ، با تاکید براینکه هدف ما خدمتگزاری به مردم و تامین امنیت و آرامش است بیان داشت: برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و امروز به حول و قوه الهی عملیات بزرگ وسراسری دستگیری سارقان و مالخران را در شهر تهران آغاز خواهیم کرد .
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه ما شرایط را برای مجرمان و سارقان نا امن و امنیت را از آنان سلب خواهیم کرد، بیان داشت: این عملیات در ۱۸ محور و در یک هزار نقطه از شهر تهران اجرا خواهد شد.
وی افزود: ماموران پلیس های آگاهی، یگان امداد، امنیت عمومی و پیشگیری این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی و شناسایی های صورت گرفته که در این مدت انجام داده اند، دستگیری مالخران و سارقان را انجام خواهند داد.
سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که واحد های صنفی متخلفی که اقدام به خرید وسایل سرقتی می کنند نیز خود شریک جرم و همکار مجرم هستند، عنوان داشت:این واحد های صنفی به نوعی همدست و شریک سارقان هستند که سارقان اموال سرقتی خود را به آنها می فروشند که اغلب فاقد مجوز هستند .
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه پایگاه های ۱۱ گانه پلیس آگاهی فاتب پس از اجرای این طرح برای شناسایی اموال مسروقه مردم آمادگی لازم را دارند، اظهار داشت: پلیس به منظور برخورد با معضلات و مشکلات اجتماعی طرح ها و عملیات های خود را به صورت مستمر و مداوم انجام و این موضوع را تا بهبود شرایط ادامه خواهد داد.
وی با اشاره به طرح های اجرا شده در دوهفته گذشته در سطح تهران، بیان داشت: در این مدت پنج درصد وقوع جرایم کاهش و ۹درصدکشف جرایم افزایش داشته است.
سردار رحیمی گفت: پلیس تهران با اقتدار با مجرمان، سارقان و متخلفان و همدستان آنها برخورد می کند و محیط نا امنی را برای آنان ایجاد خواهد کردتا بتواند امنیت و آرامش مردم را به ارمغان آورد.