معاون تربیت و آموزش ناجا خبر داد:

آغاز دوره صلح بان پلیس ایران

به گزارش نویدتهران، معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می کنیم و در این خصوص هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.
سردار امیرحسین یاوری در یازدهمین همایش سراسری و دومین همایش مجازی معاونان تربیت و آموزش ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه ما امروز تأمین کننده اصلی عملیات های ناجا و نیروی ذخیره و احتیاط است.

وی تصریح کرد: امروز با حضور فرماندهی محترم ناجا چند طرح افتتاح می شود، یکی از آنها راه اندازی سیستم حق التدریس است که توانسته ایم با این سیستم نزدیک به ۶ میلیارد تومان صرفه جویی کنیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه ما چندین کار بزرگ در حال اجرا است ، خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی آموزش، ۸۰ درصد پرسنل ناجا را آزمون کرد.

یاوری خاطر نشان کرد: به خود می بالیم که می توانیم کاری برای نظام و مملکت در حد توانمان انجام دهیم.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه تربیت بدنی ناجا اشاره و اضافه کرد: در تلاش هستیم تا دیگر نگرانی از بابت دفاع شخصی درجه داران نداشته باشیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: امیدواریم تا پایان سال همه مراکز آموزش ناجا به ویدئو کنفرانس و دوربین مجهز شوند.

این مقام عالی رتبه انتظامی گفت: یکی از طرح های که امروز افتتاح می شود کانتینری مجهز به کلیه تجهیزات فاوایی است که درجه داران می توانند در سراسر کشور توسط آن آموزش ببینند.

سردار یاوری در خاتمه گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می کنیم و در این خصوص هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.