بسته فرهنگی و هنری نویدتهران؛

آغاز بکار جشنواره پانیذی ها در پردیس تئاتر شهرزاد

به گزارش نویدتهران،جشنواره پانیذی ها در پردیس تئاتر شهرزاد از 10 اسفند کار خود را در در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرد
مشاوره رسانه ای جشنواره،در مصاحبه ای با رکسانا خلوتی به عنوان تهیه کننده به توضیحاتی درباره این جشنواره پرداخت و گفت:این جشنواره باهدف احترام به کارگردانان و خانواده بازیگران که زحمت هایشان نادیده گرفته نشود و با حضور داوران بنام و با تجربه داوری خواهد شد و در نهایت به اجرای عمومی برسند و همچنین با دعوت کارگردانان و بازیگران حرفه ای و حضور آنها و انتخاب شایسته بازیگران برای اثرهای تئاتری و سینمایی خود و معرفی بازیگران به سایر دفاتر سینمایی و تئاتری و بهتر دیده شدن بازیگران بهره جست.
معیارهایی که می بایست یک گروه داشته باشد برای رسیدن به اجرای عمومی بستگی به ریتم، استقبال بازیگران ، خانواده های بازیگران،مخاطب و نکات اصلی کارگردانی و بازیگری،موسیقی ها و تبلیغات دارد.
چرا سخن از خانواده ها می آوریم ،بدین خاطر است که خانواده می تواند انگیزه و حامی خوبی برای فرزندان خود باشند و مجاب کردن مخاطبان برای دیدن اجرای عمومی باشد.
تهیه کننده جشنواره در ادامه امیدوار شد، که بازیگران در این اجراها بتوانند تجربه های خوبی را از آن خود کنند و کارگردانان مجدد انگیزه پیدا کنند برای اجراهایی که بعد از عید آکادمی سینمایی پانیذ در نظر گرفته است ،قطعا می تواند اجراهای بسیار خوبی را شاهد باشیم و برای آینده کاریشان مهم باشد و برنامه ریزی های خوبی که آکادمی در نظر دارد و اجرای کشوری در تمامی شهرها در ماه های آینده با گروه های منتخب بتواند بازیگران به نحوی مناسب دیده شوند و ما اعتقاد داریم که اگر از هر مجموعه حتی یک نفر دیده شود می تواند باعث افتخار کل مجموعه باشد و چقدر خروجی های مثبتی برای مجموعه پانیذ داشته باشد و کارگردانانی که در کنار این مجموعه می باشد قطعا این مورد را به خوبی می دانند که نتیجه زحمات خود را خواهند دید.
این جشنواره از مورخ 10 لغایت 25 اسفندماه 1402 ادامه دارد و اجراهای جشنواره پانیذ به ترتیب زیر می باشد:
پنج شنبه ۱۰ اسفند نمایش همسایه ها کارگردان نسیم تاجی
جمعه ۱۱ اسفند نمایش نور صدا کات کارگردان فاطمه نصرتی
شنبه تعطیل
یک شنبه ۱۳اسفند نمایش شهر فرنگ کارگردان سپیده شعبان
دوشنبه ۱۴ اسفند نمایش پلاک ۲۰-۲۰ کارگردان پرنیا عسگری
سه شنبه ۱۵ اسفند نمایش جشن تولد پدرم کارگردان نیلوفر مهاریان
چهار شنبه ۱۶ اسفند نمایش رفت کارگردان ملیکا رضی
پنج شنبه ۱۷ اسفند نمایش نور صدا کات کارگردان فاطمه نصرتی
جمعه ۱۸ اسفند نمایش جشن تولد پدرم کارگردان نیلوفر مهاریان
شنبه تعطیل
یک شنبه ۲۰ اسفند نمایش وی ساید نیلوفر مهاریان
دوشنبه ۲۱ اسفند نمایش همسایه‌ها کارگردان نسیم تاجی
سه شنبه ۲۲ اسفند نمایش رفت کارگردان ملیکا رضی
چهار شنبه ۲۳اسفند نمایش پلاک ۲۰-۲۰ کارگردان پرنیا عسگری
پنج شنبه ۲۴ اسفند نمایش منتخب
جمعه ۲۵ اسفند نمایش منتخب و اختتامیه
عوامل جشنواره عبارتند از:تهیه کننده: رکسانا خلوتی، مدیر اجرایی و هماهنگی: محمد نیکبخت ، حسین عباسی، گروه اجرایی و مدیرصحنه: مریم ناظری ،علیرضا اصلانی ،مدیر روابط عمومی: مریم قربانی، مشاور رسانه: پیام احمدی کاشانی ، سپیده شعبان، تولید محتوا: پانیذ اسماعیلی ،ساخت تیزر: سینا صفوی فر،عکاس: پیام احمدی کاشانی و مجری طرح: رکسانا خلوتی آکادمی سینمایی پانیذ
لازم به توضیح است،تمامی نمایش ها ساعت ۲۱:۱۵ در سالن شماره سه پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می گردد،علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال یا به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو،‌ بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۶ – ۷۴ مراجعه فرمایند.
نمایش«شهر فرنگ» در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت
نمایش«شهر فرنگ» به کارگردانی سپیده شعبان در پردیس تئاتر شهر زاد به روی صحنه رفت.
به گزارش مشاور رسانه ای اثر، نمایش« شهر فرنگ » به نویسندگی محمدرضا ‌غریب ‌زاده ،با طراحی، دراماتورژوری و کارگردانی:سپیده ‌شعبان و تهیه کنندگی:رکسانا خلوتی از مورخ ششم اسفندماه 1402 در سالن چهار بوتیک تئاتر ایران در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: باران تصمیم دارد در جشنواره مدرسه شرکت کند به دنبال موضوع مناسب می گردد. در نهایت به پیشنهاد پدربزرگ و مادربزرگ، به نوشتن و تصویرسازی از داستانهای شهر فرنگ برگرفته از گلستان سعدی در باب دوستی و اصول آن می پردازد.
در این نمایش بازیگرانی همچون مرجان دلبند، ابراهیم انتخابی نیکو، باران گلپایگانی، امیرعباس علیزاده، آریسا پیام شاد، سارینا رحمتی، سروش سلیمانزاده، ملیکا شیرمحمدی، پانیذ براتی، ماهور قدیری، ریحانه شیرین فکر، یگانه شیرین فکر به ایفای نقش می پردازند.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح:آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ مشاور:ملیکا ‌رضی،برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:امید اله کوهی دستیار کارگردان:فاطمه فرخی ،نور و موسیقی:ایلیا ‌شکرگزار،پویا ‌احسانی ‌فر،نوازنده:باران گلپایگانی،طراح صحنه و لباس:سپیده ‌شعبان،ساخت تیزر:سینا صفوی،امور صحنه:سمانه محبیان،گریم:ملیکا رفیع پور،عکاس و مشاور رسانه : پیام احمدی کاشانی ،مجری طرح:آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ
علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال به نشانی اینترنتی https://www.tiwall.com/p/shahrfarang مراجعه کرده و یا به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، جنب پردیس تئاترشهرزاد، بوتیک تئاتر ایران مراجعه فرمایید.
نمایش«نور، صدا، کات» در جشنواره پانیذی ها در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت
نمایش« نور، صدا، کات» به نویسنده و کارگردانی فاطمه نصرتی در شب دوم جشنواره پانیذی در پردیس تئاتر شهر زاد به روی صحنه رفت.
به گزارش مشاور رسانه ای اثر، نمایش« نور، صدا، کات » به نویسندگی و کارگردانی: فاطمه نصرتی ،تهیه کنندگی:رکسانا خلوتی و مجری طرح:آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ،رکسانا خلوتی در شب دوم جشنواره پانیذی ها در مورخ یازدهم اسفندماه 1402 در سالن سه پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.
در این جشنواره که به همت آکادمی سینمایی پانیذ با مجری طرح و تهیه کنندگی: رکسانا خلوتی در دومین شب این جشنواره با حضور چهار داور با تجربه تئاتر و سینما سیروس همتی،رامین پرچمی،مختار سائقی و سپهر صاعقی در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شد.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: بازیگر شدن تو اینجا مثل دو ماراتون میمونه، با این تفاوت که برنده این مسابقه از قبل مشخص شده!
در این نمایش بازیگرانی همچون دانیال ‌بوستانی، مهسا ‌پناهی، مهیار ‌تاجیکی، ایلیا ‌شیبانی، حلما صفایی جم، زهرا ‌عدالتی، ارینا قاسم زاده، آرتمیس قنبری، امیرعلی ‌کفراشیان، محمد نوریشاد، پرنیان هداوند خانی به ایفای نقش می پردازند.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان:ایلیا ‌شیبانی،نیوشا ‌فلاحی،منشی صحنه:ساجده ‌باقری،مدیر صحنه:سارینا قاسم زاده، محمد نوریشاد،هنگ درام:ساجده ‌باقری،تنبک:سینا باقری،طراح تیزر و ساخت تیزر:فاطمه ‌نصرتی،ایلیا ‌شیبانی،طراح پوستر:ایلیا ‌شیبانی،عکاس:هورام قاسم خانی، آریان امدادی ،مشاور رسانه ای : سپیده شعبان،پیام احمدی کاشانی،عکاس جشنواره: پیام احمدی کاشنی
علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال به نشانی اینترنتی https://www.tiwall.com/p/nour3 مراجعه کرده و یا به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، پردیس تئاترشهرزاد مراجعه فرمایید.
نمایش«همسایه‌ها» در جشنواره پانیذی ها در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت
نمایش«همسایه‌ها» به نویسنده و کارگردانی نسیم ‌تاجی در جشنواره پانیذی در پردیس تئاتر شهر زاد به روی صحنه رفت.
به گزارش مشاور رسانه ای اثر، نمایش«همسایه‌ها» به نویسندگی و کارگردانی: نسیم ‌تاجی،تهیه کنندگی: رکسانا خلوتی و مجری طرح:آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ،رکسانا خلوتی در جشنواره جشنواره پانیذی ها در مورخ دهم اسفندماه 1402 در سالن سه پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.
در این جشنواره که به همت آکادمی سینمایی پانیذ با مجری طرح وتهیه کنندگی: رکسانا خلوتی در اولین شب این جشنواره با حضور چهار داور با تجربه تئاتر و سینما سیروس همتی،رامین پرچمی،مختار سائقی و سپهر صاعقی در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شد.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: فردی مداوم فریاد می زند که دزد آمده و تمامی همسایه های خود را درگیر توهم خود میکند.
در این نمایش بازیگرانی همچون پویا ‌احسانی ‌فرسیده پاناجلیلیان،نرگس خورج،ایلیا ‌شکرگزار،آرش جعفری شکیب،آرمان ‌جلیل ‌پور،آراد نیکوکار،نیایش یاوری،امیرعباس فرهادنیا،ایلیا ‌شیبانی به ایفای نقش می پردازند.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:دستیار کارگردان:آرتمیس ‌بیگدلی،ایلیا ‌شیبانی،طراح لباس:مهرنوش ‌بلمه،طراح نور:مریم حیدری مشاور کارگردان:مهرداد ‌باقری،مدیر صحنه:محراب رضائی،مجری طرح:آکادمی ‌بازیگری ‌پانیذ،ساخت تیزر:سینا ‌صفوی ‌فر،طراح پوستر:ایلیا ‌شیبانی ،مشاور رسانه ای : سپیده شعبان،پیام احمدی کاشانی،عکاس: پیام احمدی کاشنی
علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال به نشانی اینترنتی https://www.tiwall.com/p/hamsayeh4 مراجعه کرده و یا به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، پردیس تئاترشهرزاد مراجعه فرمایید.