سردارحسین رحیمی:

آشوبگران و مخلان امنیت چهارشنبه آخر سال، عید مهمان پلیس خواهند بود

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به برخورد قانونی پلیس با مخلان نظم عمومی در چهارشنبه پایانی سال، گفت: افرادی که دست به شرارت و اقدامات مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال بزنند، دستگیر شده و عید نیز مهمان پلیس خواهند بود.
سردارحسین رحیمی در حاشیه همایش روسا و فرماندهان انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره اقدامات پلیس در چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: نزدیک به ۷۰ نفر از کسانی که اقدام به تهیه توزیع و فروش مواد محترقه خطرناک کرده‌اند، دستگیر شده‌اند و ۱۶ میلیون از انواع و اقسام مواد آسیب‌زا کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی با قدرت و اقتدار با کسانی که بخواهند به آسایش و آرامش مردم آسیب برسانند و با استفاده از مواد محترقه آسیب‌زا و صداهای مهیب آرامش روحی و روانی آنها را دچار اختلال کنند، برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اعلام اینکه افرادی که دست به شرارت و اقدامات مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال بزنند، دستگیر شده و عید نیز مهمان پلیس خواهند شد، گفت: همچنین کسانی که با خودروهای خود بر ضد انضباط و امنیت اقدام کنند خودروهای شان توقیف شده و در ایام عید نوروز نیز در توقیف پلیس خواهد ماند.

وی به پلمب چند انبار حاوی مواد محترقه پرداخت و گفت: واحدهای صنفی نیز که مواد محترقه غیر مجاز را ارائه کنند، پلمپ خواهند شد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس مخالف شادی مردم نیست، گفت: برقراری نظم و امنیت و برخورد با برهم زنندگان آرامش مردم در دستور کار پلیس است.

وی به تخریب یک باب منزل در بازار تهران و مصدومیت چهار نفر به دلیل ساخت مواد محترقه اشاره و بیان کرد: خانواده‌ها در این خصوص باید نظارت کامل بر رفتار فرزندانشان داشته باشند و خطرات مواد محترقه را به برای آنها توجیه کنند.