مقارن ظهر روز گذشته؛

آتش سوزی یک منزل مسکونی در نارمک تهران

به گزارش نویدتهران،یک باب منزل مسکونی درمنطقه نارمک تهران، مقارن ظهر روز گذشته، دچارآتش سوزی شد که با حضور به موقع آتش نشانان مهار و کاملا خاموش شد.
ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت۱۳:۲۰ دقیقه دیروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ از حادثه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی آگاه شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های ۷۱ و ۷۲ به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی را به خیابان گلبرگ شرقی، بعداز میدان هفت حوض، تقاطع خیابان بیستم اعزام کرد.
بنا به اظهار مهدی حقی معاون عملیات منطقه شش عملیات آتش نشانی تهران، آتش سوزی در یک ساختمان سه طبقه مسکونی اتفاق افتاد و طی آن یک منزل مسکونی ۷۰ مترمربعی درطبقه دوم این ساختمان آتش گرفت.
وی با اشاره به خروج دود و آتش از در و پنجره های طبقه دوم، افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، ضمن قطع برق و بستن شیر اصلی گاز این ساختمان مسکونی، با بکارگیری دو رشته لوله آبدهی به مبارزه با این آتش سوزی پرداخته و و موفق شدند در کمترین زمان به خوبی این آتش سوزی را مهار و خاموش کنند.
مهدی حقی علت اصلی بروز این آتش سوزی را توسط کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی اعلام کرد و گفت: خوشبختانه در زمان وقوع آتش سوزی کسی در منزل نبود و به هیچ کس آسیب وارد نشد.