نايب رييس بانوان فدراسیون تکواندو:

جاي هيچ نگراني نيست/ بيماري كيميا تحت كنترل است

نايب رييس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: بیماری کیمیا علیزاده ويروسی است که خدا را شكر زود تشخیص داده شد و در حال حاضر نیز تحت نظر پزشکان در حال مداوا می باشد.

كيميا عليزاده ملی پوش تکواندو كشورمان كه تا كنون شش مدال تاريخي را براي ایران به ارمغان آورده است پس از بازگشت از مسابقات قهرماني جهان به دليل مبتلا شدن به ويروس در بيمارستان بستري شد كه اين موضوع حاشيه‌هاي بسياري را در برداشت.

به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومي فدراسيون تكواندو،زهرا سروي نايب رييس بانوان فدراسيون تكواندو در اين رابطه گفت: كارهاي درماني كيميا با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی در حال پيگيري است و در حال حاضر او تحت نظر بهترین پزشکان در بیمارستان بستری شده است و طول درمان کیمیا دو هفته طول می‌کشد، انشاا… اين بانوي تاريخ ساز به زودي بهبودي كامل را كسب خواهد كرد.

وي افزود:متاسفانه در برخی از رسانه بستري شدن كيميا را به مبارزاتش در مسابقات قهرماني جهان مرتبط دانستند در حالي است كه اين موضوع هيچ ارتباطي به حضورش در اين رويداد و آسيب‌هايش ندارد و عليزاده مبتلا به بيماري شده كه بر اثر عفونت‌ به وجود مي‌آيد.

سروي در ادامه خاطر نشان ساخت: قطعا در مسابقات جهاني شرايط به اين شكل نبود و مطمئن باشيد كه اگر بيماري در اين حد خود را نشان داده بود به او اجازه نمي‌داديم مبارزه كند.

محمدرضا معتمد پزشک متخصص کیمیا علیزاده در مورد شرایط حال این تکواندوکار، گفت:خدا را شكر بيماري زود تشخيص داده شده است، کیمیا در سلامت کامل به سر می‌برد اما یک ویروسی وارد بدن او شده که برای از بین بردن این ویروس باید او تحت کنترل باشد تا مشکل او به کلی حل شود.