هیات مدیره باشگاه تصمیم نهایی خود را گرفت؛

گل محمدی سرمربی تراکتور سازی شد

پس ازکش و قوس های فراوان هیات مدیره باشگاه تصمیم نهایی خود را گرفت و یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی فصل آینده تراکتور معرفی کرد.
به گزارش نویدتهران،، پس از قطعی شدن پایان همکاری امیر قلعه نوعی با تراکتور سازی برای هدایت این تیم در فصل آینده، گزینه های مختلفی برای هدایت این تیم مطرح شدند. از عبدالله ویسی و رسول خطیبی تا مصطفی دنیزلی با تجربه.

اما در این بین حضور یحیی گل محمدی مربی جوان و بیش از همه محتمل به نظر می رسید. حال پس ازکش و قوس های فراوان هیات مدیره باشگاه تصمیم نهایی خود را گرفت و سرمربی این تیم را برای لیگ هفدهم مشخص کرد. سرخپوشان فصل آینده با هدایت یحیی گل محمدی کار خود را در لیگ برتر ادامه می دهند.

گل محمدی از جمله فوتبالیست های مطرح کشورمان است که از خطه اردبیل به سطح اول فوتبال ایران رسید و از تراکتور فوتبال خود را آغاز و در ادامه سالها در پرسپولیس به عنوان یکی از مدافعان مستحکم بازی می کرد. وی پس از این دوران به سرمربیگری روی آورد و نتایج درخشانی با تیم های پرسپولیس، نفت تهران و ذوب آهن اصفهان بدست آورد. از جمله افتخارات وی فتح دوبار جام حذفی به همراه ذوب آهن اصفهان بوده است.