گزارش عملکرد ستاد انتخاباتی دکتر آل هاشم درمحل دفتر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی

به گزارش نویدتهران،متن کامل گزارش عملکرد ستاد انتخاباتی دکتر آل هاشم درمحل دفتر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به شرح ذیل می باشد:
بنام خداوند دانا و توانا
حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی شناس
موضوع: گزارش اقدامات
سلام علیکم
با احترام و آرزوی توفیقات الهی
خلاصه گزارش عملکرد کمیته احزاب و تشکل‌های سیاسی از تاریخ 25 بهمن ماه با نشست حضوری در ستاد مرکزی و رهنمود حضرتعالی به شرح ذیل جهت استحضار تقدیم می شود.
1.آغاز بکار و راه اندازی ستاد تبلیغاتی دکتر آل هاشم در محل دفتر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی که روزانه از ساعت 18 الی 22شب فعال است.
2.راه اندازی ستاد دکتر آل هاشم در شهرستانهای تابعه استان
3. توصیه وصدور احکام فعالیت برای دبیران حزب موتلفه اسلامی شهرستانها
4.گفتگو و رایزنی با احزاب و تشکل ها جهت حمایت از دکتر آل هاشم در انتخابات خبرگان رهبری
5,توصیه ها و رهنمودهای لازم به اعضای حزب موتلفه اسلامی در تبریز و شهرستانها جهت حمایت و رای به دکتر آل هاشم
ضمنا جهت استحضار بخاطر ارادت و علاقه قلبی که به آیت الله دکتر آل هاشم داشته و داریم انجام وظیفه نموده و در اولین روز راه اندازی ستاد مرکزی به همراه دوستان بزرگوار خدمت رسیدیم و با ارایه نامه کتبی ارادت قلبی و آمادگی خود و حزب موتلفه اسلامی را تقدیم نمودیم و از همان روز هم به وظیفه خودمان در قبال زحمات و تلاشهای صادقانه سید بزرگوار و پدر معنوی دکتر آل هاشم عمل کردیم و با افتخار اعلام می دارم که ما اهل عمل هستیم و مزاحم امورات جنابعالی در ستاد نیستیم و خودمان با افتخار وظایف محوله را انجام می دهیم و بدنبال حکم و عنوان نمی باشیم ادب حکم کرد که حضور یافته و کتبا ارادت خود را تقدیم نماییم .
و سایر موارد را به قضاوت الهی می سپاریم که همانا خداوند منان داوری توانا و متعال است.
استدعا دارد دستور فرمایید به دلیل اتمام پوستر و اقلام وکارت تبلیغاتی در اختیار قرار گیرد تا در ستاد مرکزی و ستادهای مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستانها توزیع و استفاده شود.
با احترام و سپاس.
دکتر رحیم جهانی
عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی و نایب رئیس خانه احزاب استان