گزارش حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد از سوی پلیس به مقام قضائی ارائه شد

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس پایتخت گفت: در حادثه رانندگی دانشگاه علوم و تحقیقات نیز پلیس نظریه نهایی خود را پس از بررسی های لازم به مرجع قضائی اعلام کرده است.
سردار حسین رحیمی ، در حاشیه همایش عمومی فرماندهان ، روسا و مدیران پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران، با اشاره به برقراری و تثبیت امنیت پایدار در شهر تهران، گفت: خوشبختانه مشکل خاصی در بحث امنیت در پایتخت نداریم و در حال حاضر امنیت پایدار و نسبی در این شهر برقرار است .

این مقام ارشد انتظامی به ارائه خدمات انتظامی و اجتماعی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به شهروندان اشاره و بیان کرد: طی ۹ ماه گذشته، بیش از ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی برقرار شده که از این میان ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: در مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ۸۰۰ واحد عملیاتی در کلانتری ها و پایگاه های انتظامی سطح شهر تهران فعال هستند که در این میان ۲ میلیون خدمات مشاوره ای نیز به شهروندان ارایه شده و در این خصوص رضایت شهروندان تا حد بسیاری جلب شده است.

سردار رحیمی، با بیان اینکه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران، مهمترین و بزرگترین مرکز فوریت های پلیسی کشور است، گفت: این مرکز با اختصاص ۱۰۰ خط رایگان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه به سامانه ۱۹۷ نیز اشاره و تصریح کرد : این سامانه به صورت شبانه روزی فعال است و تا کنون ۹۵ هزار تماس از سوی شهروندان با آن برقرار شده که به صورت رایگان است؛ شهروندان می توانند، انتقادات، پیشنهادات ، قدردانی و تشکر از تلاش های پلیس را به سمع و نظر فرمانده و بازرسی پلیس پایتخت برسانند تا در صورت وجود معایب و نواقص، اصلاح شود.

سردار رحیمی، مبنا و دکترین پلیس پایتخت را جامعه و مردم محوری عنوان و بیان کرد: در حادثه رانندگی دانشگاه علوم و تحقیقات نیز پلیس نظریه نهایی خود را پس از بررسی های لازم به مرجع قضائی اعلام کرده است.