سردارپورجمشیدیان:

کادردرمانی سپاه خدمت رسانی به مصدومین را فریضه می داند

به گزارش نویدتهران، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت : کادر درمانی سپاه خدمت رسانی به هموطنانمان در حادثه اخیر زلزله غرب کشور را یک فریضه دانسته و تمام توان خود را در بیمارستان های صحرایی به کار گرفته است.

 سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه ضمن عرض تسلیت مجدد به بازماندگان حادثه و با اشاره به آخرین اقدامات امدادی و خدمت رسانی سپاه در مناطق زلزله زده غرب کشور اظهار داشت : نیروی زمینی سپاه و به ویژه بهداری این نیرو از اولین ساعات وقوع زلزله در محل حادثه حضور یافته و عملیات امداد و خدمت رسانی به مردم را آغاز کردند.

وی با اشاره به کمک های درمانی گسترده نیروی زمینی برای حل مشکلات مصدومان زلزله غرب کشور افزود : تا کنون 6 بیمارستان صحرایی در کرمانشاه، اسلام آباد ، جوانرود ،ازگله و سرپل ذهاب برای کمک به زلزله زدگان مستقر شده اند و به طور منسجم در حال امداد رسانی به هموطنان عزیزمان هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه در حال حاضر صدها کادر درمانی این نیرو در حال مشارکت و نقش آفرینی برای کمک به آسیب دیدگان فعال هستند ؛ خاطرنشان کرد : کادر درمانی سپاه با انگیزه بالا برای حل مشکل مجروحان به صورت پیوسته مشغول فعالیت هستند و امیدواریم این فعالیت ها بتواند بخشی از رنج و اندوه هموطنان عزیز آسیب دیده در زلزله غرب کشور را التیام دهد.

وی با اشاره به استقرار بیمارستان های تخصصی و سیار سپاه در منطقه یادآور شد : بزرگترین مرکز سی تی اسکن نیز در منطقه غرب کشور اخیرا از سوی سپاه دایر شده و هدف از آن خدمت رسانی تخصصی به هموطنان عزیزمان در منطقه را در دستور کار خود قرار داده است.

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه تاکنون صدها نفر در بیمارستان های سپاه در منطقه غرب کشور درمان شده اند و کار خدمت رسانی نیز با جدیت و مراقبت ادامه دارد ؛ گفت : کادر درمانی نیروی زمینی سپاه نقش آفرینی در صحنه امداد رسانی به هموطنان عزیزمان را یک فریضه مقدس می دانند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

وی با اشاره به نقش محوری بیمارستان امام حسین(ع) در ارائه خدمات درمانی به مصدومین و مجروحین حادثه تاکید کرد : تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از هموطنان عزیزمان صرفا در این بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته اند.

سردار پورجمشیدیان اضافه کرد : با ابلاغ فرمانده نیروی زمینی سپاه امید است خدمت رسانی به مصدومان زلزله غرب کشور با قوت و شتاب بیشتر ادامه یابد و با استقرار ست های بیمارستانی نیز که با دستور وی صورت گرفته است ان شاء الله روند امور درمانی مصدومان حادثه با شتاب بیشتری ادامه یابد.

وی در پایان با بیان اینکه سردار پاکپور از ساعات اولیه وقوع حادثه در منطقه حضور دارند و روند اقدامات امدادی و خدمت رسانی نیروی زمینی سپاه را مدیریت و راهبری می کنند ؛ اظهار امیدواری کرد : به یاری خداوند و با همت همه دستگاه ها و نهادها، با تقسیم کار انجام شده بین سپاه و ارتش ، عملیات امداد و خدمت رسانی در آینده ای نه چندان دور ، پایان یافته و با عادی شدن وضعیت منطقه ، شرایط برای ادامه زندگی معمول مردم فراهم شود‌ .